Новак
1pcs Силна Круг Кол 100mm x 20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

1pcs Силна Круг Кол 100mm x 20mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 3591.00
DEN 3946.56

Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално.03937 инчи)
Пакет Содржина :
1pcs Силна Круг Кол 100mm x 20 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижидер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро.
Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35
Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитет
Раде : N35
Температурата на работа : Максимум 80 ° C
Примена : Совршен за лепење на белешки и правење на себе diy проекти
Magnetizing на ветер : N-S-скок во двете најголеми површина
Возраст : 7+ возрасти, и за децата и за возрасните.
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.
Големина : 100mm x 20 mm(1mm = 0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Параметрите на стоката

Композитни:
NdFeB Магнет
Обликот:
лист
Број На Модел На:
100mm x 20mm
Тип:
Постојано

Подобро ви се допаѓа

5 PCS правоаголник магнет 30*15*5 MM 25*15*5 MM 20*15*5 MM дупка 5 MM n35 Ретки Земјата силна Постојан Nd Fe B Neodymium Магнет

Yttrium(III) Ацетат TetrahydrateИнформации За Производот Код : AC15 AФормула : Y(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 23363146Молекуларна Тежина

Магнетот беше одбиен вертикално.1 mm Материјал : Neodymium магнети за Сертификација : Ro HS помина Одделение : N50

Име : Супер силен нео neodymium диск магнети N35Состојба : 100% Сосема нов и висок квалитетРаде : N35Температурата

круг со дијаметар од 40мм 5mm дебелина 10мм 20mm n35 Ретки Земјата силна Nd Fe B Neodymium Магнет за индустриски DIY Изве

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката Сите големи кредитни картички се при

Внимание ве молам : овој вид на магнетен прстен не е магнет, тоа е nonmagnetic железото не може да се адсорпциј

Samarium (III) Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC5 AФормула : См(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 17829866ЕЗ Бр...

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го заменим

start Isv Module Wrap10457end Isv Module Wrap1045718 KG Влече Кревање Магнет Кол 32милиметри Носителот Магнетни Тенџере прстен С

Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле 3) Ако не можете да се исходот

Големина : 30мм x10 mm(1mm = 0.Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле.Ве моли

Ние сме професионални магнетни материјали снабдувач Ние се задржи повеќе од еден милион парчиња магнет

Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа,ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со н

3 Килограми >11 Не го погоди.4 KOe 20 KOe 3638 MGOe N40 SH 12.4 KOe 14 KOe 4850 MGOe N33 H 11 димензии, оценки, обложувањата, magnetizing нас

Cerium (III) Ацетат TrihydrateИнформации За Производот Код : AC2 AФормула : Ce(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 206996603ЕЗ Бр : 2086540Молекула

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

03937 инчи)Пакет Содржина : 50pcs Силна Круг Кол 15mm x 15 mm N35 Ретки Земјата Neodymium Магнет Уметнички Занает Фрижиде

1 кгВнимание : силни магнети се кршливи; силен магнет може да стиснете вашите прсти лошо; ако дозволите д

Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво,ние ќ се провери и

)Neodymium магнети Usages Дома Држи Зачин Лименки на Страната на Вашиот Фрижидер,Магнетна Терапија, Магични Три

1pcs 2g Osmium монистра Os>=99.95%Osmium ретки метали на ретка земјаОвие прекрасни парчиња од цврсти osmium метал се сто

Ако не можете да го најдете она што го сакате, ве молам само да ни оставите порака, или email за нас.1 mm Матер

Praseodymium Ацетат ХидратИнформации За Производот Код : AC3АФормула : Пр(C2 H3 O2)3.3 H2 OCAS Бр : 6192127ЕЗ Бр : 2282424Молекул

Scroll