Новак
Зелена 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил Заврши

Зелена 3D карбонски влакна винил филм автомобил налепница за автомобилот и електроника со Воздушен Балон За Слободни Автомобил

Достапност: Залиха
DEN 9072.00

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 3-7 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 30 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Екс-работа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр. СМРТНОСТ Серија Боја име графити Дебелина 150 micron Pelease хартија 140g со воздух канал се Тркалаат големина 1.52*30m Материјал ПВЦ Функција ОЕМ дизајн Издржливост 3-5 yeasrs Предности на Бомба во Автомобил Винил : 1.Полимерни филм со висока флексибилност 2.Димензионална Стабилност 3. Добар Времето Отпор 4.Без Виткање по апликации 5. Нема остатоци по пилинг исклучите Авто Филм Налепница, Бомба Цртан филм Графити Уметноста Винил, Decal Налепница Нови Лавра Автомобил Винил Филм, Автомобил Завиткување Фолија Заврши Винил Филм, Авто Лавра Филм Налепница Автомобил Тело Налепница Хартија Автомобил Тело Заврши Бомба

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
3D-6
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
1.52m
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
30m
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
ПВЦ

Подобро ви се допаѓа

Тоа не е на кој било друг вебсајт може да барањето на следење на информации.(Кога купувачот наредби за по

КарактеристикиВоздушен џеб ослободување поддршка дизајн, така да нема меурчиња Само лепило Многу лесн

YJZT 14 CMx12.2 CM Poodle Куче Скица Автомобил Стил, Мода Декорација Автомобил Налепница Ц19015Гаранција : 1.100% гаранц

Креативни Цртан филм Маратон Мачка Вратата Рефлексивни Налепници Тело Налепници Смешно Мачка ноктот А

АвтомобилСтил, ABS Итни Светлина Копчето Рамка Покрие Налепница за Jeep Wrangler Автомобил Внатрешни Додатоци

Внимание ве Молам : Налепници се навива за превозот како и следново Кога имаш вашиот објект и отворете г

производ опција листазабелешка : следните информации за повикување само ве молиме контактирајте со пр

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно кога ќе нарач

Ние ќе ви одговори во рок од ЕДЕН работен ден Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо

ве молиме топлина на селотејп под точка за да се Зголеми stickiness ако имате топла фен за коса.

COCOBALLS 6pcs / многу птица жолта автомобил антенски toppers пена топки да изберат различни модели слободно

Kia Воланот Значка за КИА РИО SPORTAGE 2013 2014 CEED CERATO SORENTO ДУШАТА K5 К2 K7Големина : прибл 6.2 × 3.2 cmМатеријал : : Алумин

* Лесен за инсталација на задното стакло на возилото.* Објективот ќе се претвори кристално јасна додека

Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да брод како најбрзо што можеме, во случај на одлагање, ние ќе ве и

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни ден

Scroll