Новак
бела кабелот чипка намали за рачно изработени булчински превез, alencon чипка средување

бела кабелот чипка намали за рачно изработени булчински превез, alencon чипка средување

Достапност: Залиха
DEN 264.00


Овој материјал е со две везени границите на врвот и на дното страни
ЗА ПРОИЗВОДИТЕ
ВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со повеќето прекрасен дизајн.
Можете да ги користите овие прекрасни парчиња, за да ги свадба се облекуваат, bridemaids фустан, цвет девојка се облекуваат, свадба маса тркачи, свадба decors, булчински спојки, булчински превез, headpiece...Нека вашиот инспирира работа!
БОЈА
бела
ГОЛЕМИНА
6.7 инчи во должина и цената е за ЕДЕН ДВОР , ние може да ви ги испрати на две или повеќе парче, ако не им се потребни во едно парче ве молам оставете порака .
ПРОМЕТ НА ГОЛЕМО СО ЦЕЛ ПРИФАТЛИВО
Ве молиме контактирајте ме за големопродажните цени .
ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА
Овие предмети се намали со раце, понекогаш можеби 1-3 инчи shoring , ве молиме да се разбере.
ВО ВРСКА СО ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ
Ние управуваат со оваа продавница со искрена и напорна workding, се надеваме дека сè оди добро со сите transacations, стоки, превозот, по продажба. Но ние знаеме дека работите се случи, ве молиме да се разбере ако превозот одложувања, и сите вработени ќе го цениме ако ни даде шанса да се направи тоа право, верувам дека ќе nevel се разочарала.
За луѓето кои ќе ги напуштат сад со позитивни повратните информации, т хенк што толку многу однапред! Вашата великодушност ќе биде бисери на commpany историја.
Ви благодарам многу

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Mesh
Материјал:
Spandex / Полиестер
Техника:
Жакард
Ширина:
6.7 inches
Број На Модел На:
CG064B

Подобро ви се допаѓа

ПОВЕЌЕ ИЗБОР ДОСТАПНИ ЗА ВАСПроизвод : ЧипкаКоличина : На листата е за 2 метри (Со розова панделка).ширина

Добредојдовте во посета на мојот продавница!Нашата компанија е снабдувач на различни восок ткаенина ,ч

Чипка се Тркалаат Гајтанот Ткаенина лента 6" x10 YD Пребивање Ткаенина За DIY Свадба Настан Партија Стол Sash Л

Кинеската Нова Година Пауза испоракаВреме : Јануари 23 Февруари 10Ако ред во ова време Единствен времето

Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот.Купувачот е од

Нашата продавница да престанат со испраќање на стоката од 9 февруари до 24 февруари, за на Кинески Лунарн

3 : купувачот имаат одговорност да си дозволат на доход и / или должност задолжени од нивните земји, ако н

Функција : чипка ткаенина.Ширина : 150 см.Количина : 1meter.Потекло : произведено во Кина .Имаме и други слични

Ви благодариме за шопинг на нашата продавница се надеваме дека ќе се ужива купувањето! Нашиот Сите прои

За да се избегне доцнење, ве молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот адрес

1 Piece : 5 метриКонтактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,1

(3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.(2) : Ако ви тр

дворот Roduct име : чипка applique Големина : 32cm*20cm Боја : 3color може да избере Пакување : 2piece / пакет

1 Сет Црна Чипка Везени Venise Флорални Чипка Applique Деколте Јака Пар За Свадба, Свадба се Облекуваат NL290Повод

Ширина : 17cmЗа розова линија делови, може да се промени друга боја Повеќе детали, добредојдени да се збору

Кинеската Нова Година Пауза испоракаВреме : Јануари 23 Февруари 10Ако ред во ова време Единствен времето

ширина : 6 см должина : 30 ДВОРВе молиме да ни кажете на вашиот избор на боја ,сериски број, по купување Инак

Опис На ПроизводотМатеријалполиестерБојабелаШирина5cm1lot14 метри(5 метри)Конверзија1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инч

дворматеријал : полиестерширина : 15cm 20cmколичина : 5yard / многуПревозот1 Предмети ќе биде предаден во рок од

Scroll