Новак
Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половината Cincher Steampunk Фустан Готски Bustier Corselet Corpete Половината Корсети

Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половината Cincher Steampunk Фустан Готски Bustier Corselet Corpete Половината Корсети

Достапност: Залиха
DEN 1021.44

Професионална производителот и веледрогерија во Линија на Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половината Cincher Steampunk Фустан Готски Bustier Corselet Corpete Половината Обука Корсети со Седум година Извоз на Експеримент 2.Најголемиот дел наредби Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.Рок на плаќање ЗАЧУВАМ 12. Добра Репутација на пазарот. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми во време.
Име На Производ
Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половината Cincher Steampunk Фустан Готски Bustier Corselet Corpete Половината Обука Корсети
Општи Информации 1.OEM Прифатени 11.Превозот време 24 часа во рамките на примиле исплата. Вредни & Внимателен услуга ви дава право да Прават Бизнис Лесно.
Нашата Предност 1. ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
Детална Слика на Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половината Cincher Steampunk Фустан Готски Bustier Corselet Corpete Половината Обука Корсети
големина на табелата
Забелешка : Поради разликите во светлина и го набљудува , боја на слики може да бидат различни. Потрошувачка КК систем и Високо-квалитетни кадри се направи тоа е можно да се нудат сигурен во квалитетот на производот.Објектот Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половината Cincher Steampunk Фустан Готски Bustier Corselet Corpete Половината Обука Корсети 2. Голем попуст од спедитор (Долго Договор).Пакет Секој корсет стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.
ОЕМ стилови може да биде приспособен.Логото
ODM стилови не лого. Нашите Продажни Верувам дека Вашето Задоволство е Наша најголема Награда . OEM Прифатени : Ние може да произведе било која вашиот дизајн.
Процес на производство
За нас
Повратни информации ве Молиме Контактирајте со нас пред да Замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние се третираат клиенти, како и на нашите пријатели.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Бренд Име:
AILINGE
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Чипка
Материјал:
Полиестер Мешавини,Spandex,Синтетички Кожа
Материјал Состав:
Spandex
Стил:
Секси
Број На Модел На:
M1217a
боја:
Црвена
Големина:
S-2XL
Пакување:
1 opp/pc
превозот надомест:
слободни
Is_customized:
Yes
трговија на големо цена:
Контакт рејчел
Трговија на големо сајт:
www.pglingerie.com

Подобро ви се допаѓа

Steampunk корсет bustier со флорални вез, underbust, челик boned, кожа исечените, пред челик прстен тока затворање, од ст

Страна Патент ЗатворањеЛанче назад со 6 grommetsЛента АлкохолВграденво Со Приватноста PanelСатенски HemmingТкае

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Пред Нерѓосувачки Челик Busk затворањеЛанче назад со 9 grommets100% парична Казна

9 Спирала Челик Коски4 Рамни Челични КоскиСтрана Патент ЗатворањеShose Lace до назад За CinchingВграденво Со При

2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Боја : Црна,бела,Розо

ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас Ако треба да плаќаат на др

1.Ткаенини : Сатенски2.Материјал : Пластични Коски,Кука И Око,Лента Алкохол3.Тип : Корсет Сет ( Врвот + Туту

20 Спирала Челик Коски4 Рамни Челични КоскаБрој на Bonings : 24Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче назад со 11 grommetsСо

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 10Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 10 grommetsЛента ЧипкаPleated ТримНе Suspe

100% Сосема Нов и Висок КвалитетПроизвод ID : H3845Боја : ЦрнаМатеријал : ПВЦ Faux КожаПредметите Вклучуваат : Ко

Забелешка : Ова е важно да го изберат мерење на оваа половината,ве молиме да се измери вашиот половината,

1 : ве Молиме Следете ги големината на табелата за да го изберете соодветна големина 2 : Поради прирачник

Corzzet Nightwear Секси Корсет и Bustier со чаша Girdle со Црвен Сатен&Чипка Ремени Појас Дише долна Облека S2 XLОписи : 100

Ако не сте сигурни што големината ќе треба Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купувањ

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

Спирала Челик КоскаБрој на Bonings : 12Пред Метален Прстен Тока ЗатворањеЛанче назад со 13 grommets100% парична Каз

Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно ние ги испратите вашите пакет адреса е што да

Пластични КоскиБрој на Bonings : 10Пред Кука и Затворање на ОчитеЛанче Назад со 9 grommetsЛента АлкохолPleated ТримБ

Scroll