Новак
Gigabit Ѕид Плоча 2 Порти Еден Cat3 RJ11 Телефон Telphone Приклучок + Една Cat6 Мрежа LAN Штекер Панел Faceplate

Gigabit Ѕид Плоча 2 Порти Еден Cat3 RJ11 Телефон Telphone Приклучок + Една Cat6 Мрежа LAN Штекер Панел Faceplate

Достапност: Залиха
DEN 379.00
DEN 379.20


2) Далечински земји е околу 2-8 недели. Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. База : електронски компоненти
5. Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел, без или пониските увозни давачки, ние ќе го пријават како "Подарок" со помала вредност што не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Пратката е бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или брод со две парцели или повеќе парцели со авион mail. Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. Време на испорака :
1) Транспорт развиените земји е околу 7-45 дена. RJ11 Телефон +CAT6 Gigabit Faceplate
2. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 - 18 : 30 од понеделник - сабота Пекинг Време. Големина : 86 x 86 mm
6. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царинските одделот во вашата земја. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се испраќаат на парцела во 1-3 дена откако ќе се направи исплата.
2) Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.

Параметрите на стоката

Должина на кабел:
ѕид плоча
боја:
1PC, 10PCS, 20PCS, 30PCS
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
Gigabit Faceplate
Тип:
Кабел Адаптер
Тип На Врска:
Ethernet Cat6 + Cat3
Големина:
86 x 86 mm
Тип:
86mm Тип на Ѕид Плоча

Подобро ви се допаѓа

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број 12 месеци Производителот е ограничена Га

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

HDMI VGA Со Аудио Кабел HDMI VGA Машки Адаптер за HDMI 1080p Женски VGA Конвертор за PC / TV / PS3, Xbox 360 П Опис : Функција : 1

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Еден РКА AV +VGA, 2 Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе о

ntroductionОваа SATA да Б копче NGFF SSD адаптер картичка, може да биде поврзан за да користите Б копчето м 2 (NGFF) SSD с

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.

МИНИ 1080 P VGA да HDMI Адаптер VGA2 HDMI Конвертор Конектор со Аудио за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп на HDTV Проекто

верде USB Машки да се Женски PS2 Conversor Adaptador став Teclado e Глувчетоespecificações : converta o seu PS / 2 став глувчето оу PS / 2 с

2 парчиња / многу USB3.0 USB 3.0 Машки да се Женски Адаптер Кабел Спојка USB3.0 Продолжување КонекторКарактеристи

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покаж

НОВА За ASG750 G750 JW G750 JS G750 JX Ј АЈ JM моќ одбор REV2.0 Тестирани работи добро

Слика 8 IEC 320 C7C8 90 степени Нагоре Надолу Аглеста Десен Агол AC АдаптерМашки да се Женски Продолжување Адап

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку мин

2 парчиња 90 степени Ултра Рамен Лево и Право Аглеста Микро USB 2.0 OTG Домаќин Полнач за Мобилен Телефон & Таб

Спецификација : * Со Низок Профил, Половина висина заградата PCIE* Целосно во согласност со PCI Express База Спе

(Освен некои земји и APO / FPO)2 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време

За Попродажба на Услуги : Кога ќе прими пакет, ја отвори и да се провери пред да го потпише ве молам.Сите ц

Опис име на Производ : DCIN Приклучок за Кабелот за Дел Број # : DC30100 SR00Состојба : Акции Гаранција : 60дена Мод

Квалитетот на производот програма за обработка на текст : 1) купувачот да ја врати стоката за нас и одгов

Ние работи 6 Дена во неделата во 9 : 00 18 : 30 од понеделник сабота Пекинг Време Ние сме среќни да го следат в

Три RJ45 модул;Еден ТВ модул2 Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз и

Време на испорака : Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме к

thx!^_^Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на п

Scroll