Новак
750ml Велосипедизам Кампување Велосипед велосипед литургија Спортски Алуминиумски Легури Шишиња со Вода

750ml Велосипедизам Кампување Велосипед велосипед литургија Спортски Алуминиумски Легури Шишиња со Вода

Достапност: Залиха
DEN 210.00
DEN 239.04


Топла Продажбата на Нови 750ml Велосипедизам Кампување Велосипед велосипед литургија Спортски Алуминиумски Легури Шишиња со Вода
Спецификација
Тип : Отворен Спортски Шише За Вода+ Метал Клип
Материјал : Алуминиум Легура+ Пластика
Боја : Црна, Сина, Црвена, Сребрена
Капацитет : 750 ML
Висина : 25 CM(9.84 ИНЧИ)
Дијаметар : 7 CM(2.75 ИНЧИ)
Пол : Унисекс Возрасни
Совршен за вашата надворешна велосипедизам, кампување, планинарење, итн..
Со Carabiner и keychain на глава покритие, удобен за носење.
Пакет се Вклучени : 1x шише за вода

Параметрите на стоката

Капацитет:
0.75 L
боја:
Црвена
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
сертификација:
CE / ЕУ
Шише Устата:
N/A
Број На Модел На:
[email protected]#A
Обликот:
Со Капак
Метал Тип:
Алуминиум легура
Во Врела Вода:
Применливи
Функција:
Порибено
Стил:
Спорт
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Материјал:
Метал
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Бренд Име:
ZEEGLE
Капацитет:
750ml
Висина:
25cm
Име:
алуминиум легура шише за вода
Шише За Вода Тип:
литургија

Подобро ви се допаѓа

Ние само брод да се потврди цел адреса,Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса Ве

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ако не можете да се исходот веднаш по аукци

Master card, VISA,Webmoney,Boleto.ние ќе ги провери тоа и повторно да ја прати Спорот не е само начин да се slove проблемот.

merci pour la навигација sur notre бутик s'il voplaît fournir votre1 : околија снимање adresse et de détail, maison nombre,2 : la bonne zip nombre и numéro d

Answer : ___________________________ Note : кога се направи исплата користење Зачувам, парите се депонирани сигурно во ваша

Ankoow 500 ML / 16.9 оз Капацитет Преносни Шише за Вода Здравје Сок од Лимон Шише Овошје Infuser Drinkware Отворено Спорт

Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите пр

Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!Превозот : 1) Ние брод на сите наши објекти во свет

350 ML / 500 ML Креативни Модни Преносни Leakproof Велосипедизам Шише Impregnable Пластични Литургија Првиоткласа на К

Автоматско Промешајте, умерена јачина, нема да биде поради мешање на брзина е премногу брзо и истуриЛес

Карактеристики : Материјал : Tritan Боја : Зелена / Портокал / Виолетова Капацитет : 350ml / 500ml Тежина : 300g / 400g Го

Ако сакате да купуваат во големи количини, ве молиме видете мојата продавница и внесете трговија на гол

Автоматски Електрични Shaker Вител Миксер Шише за Вода Smart Blender Првенство 450 ML Топло со USB Кабел за Автоматск

Пакет содржина : 1 x 550ml шише за Вода Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Може да издржи висока температур

Здраво , Пријател, Добар ден ! Добредојдовте на Нашата Продавница, Овде Ќе се Добијат Најдобри Производи,

Прашањето За Царинската : Повеќето од корисниците ќе го испрати емејл да поставуваат прашања во врска с

Враќање : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.9 / ЦенаСАД $ 10 Купувачот

2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас.2) Плаќањето е сам

Карактеристики : 1 PC пластични материјали, со добар квалитет, не е лесно да се кршат 2 Погодна за активнос

Ви благодариме!2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрале

7)Вашите Позитивни коментари се клучот на нашиот успех во бизнисот Ние ви благодариме однапред за вашет

320 ML Креативни Преносни Патување Стаклени Шишиња Симпатична Грав Зеле Капак Спортови на Вода за Пиење Ш

3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по вебсајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Ви благодариме з

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени Време На Испорака : 1.45 gГолеми

Ве молиме контактирајте со нас ако предметите не можат да пристигнат во испорака,ние ќе се прошири и на

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Вашата ц

Карактеристики : Нови материјали и екопријателски складирање без BPA FreeБезбедна за луѓето & срединаДобро

Scroll