Новак
Долг Ракав Децата латинска Пракса И Performence Танц Leotards Девојки латинска Танц Облечи Ballroom Фудбалскиот Танц Носии

Долг Ракав Децата латинска Пракса И Performence Танц Leotards Девојки латинска Танц Облечи Ballroom Фудбалскиот Танц Носии

Достапност: Залиха
DEN 1564.00
DEN 1646.88


Овој производ не вклучува модел headdress
Нашата продавница користиме високо-одделение ткаенини , бои и големини може да се прилагоди , добредојдовте учител и мајка да се преговара.
големина на табелата : ( единица : cm )
S, висина 125-235 или така, биста 56, половината 54, хип 70
М, висина 135-145 или така, биста 62, половината 60, колковите 78
L, висина 145-155, биста 72, половината 64, хип 82
XL, висина 155-165, Биста 82, Половината 68, Хип 88
XXL, висина 155-170 или така, биста 86, половината 72, хип 90
Еластичен за 3cm
Поголем код или други clour : прилагодено ( скроени треба да додадете 4 $ такса, прилагодено производи, ве Молиме да се определи големината, бојата во забелешка кога фотографиран бебето , треба 2-5 дена за да го прилагодите овој производ , не поддржуваат custom -returnable)

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
децата латинска танц облечи

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме изберете ја точната големина за вашите деца, ви благодаримеГолемина XS, Висина : 110 CM , Градите : :

Бренд : Танц Кралица(Единица : cm)БистаПоловинатаХипФустан должинаРамоS788462668388889036М838866708792889037L879270749196889038XL91

на облека вклучуваат : фустан , не вклучуваат било headwearТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна

Вклучува : Фустан+Ѓердан+Earring+Headdress+WristbandТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички о

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаПоловината(единица : cm)Висина (единица : cm)Биста(единица : cm)S64681581638386М687216116

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

S носии е погодна за девојка со висина 110cmМ На костими е погодна за девојка со висина 120cmL На костими е пог

детали за производот Оваа ставка вклучува еденпарче облека +краток Големина Тежина / кг Здолниште Со Би

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

(CM) Биста Половината Тежина S 7082 5865 8090 М 8088 6676 90110 L 8896 7485 110130 XL 94102 8090 130140

Нова Секси Црна Ballroom Дами Латинска Танц Здолниште Ча Ча Самба Висок Квалитет Танцување Носат Прифати Пр

2017 Lastest модерен танц носии танц здолниште со висок квалитет ballroom танцува костими благороднички облечи о

Големина(единица : cm) Биста Хип Соодветна Висина на Половината S Прилагодливи 5070 110147 3642 М Прилагодливи 6876

Вклучува : Здолниште +Ѓердан + Рака бендови + Headwear Танц Тип : латинска Румба Chacha Самба Конкуренција Танцув

Бренд : Најдобар ТанчерГолеминаВисина(единица : cm)Биста(единица : cm)Половината(единица : cm)Хип(единица : cm)

Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Висок квалитет на материјалите направени6.Ка

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

на облека вклучуваат : врвот + здолниште + ракавици + ѓердан не вклучуваат било headwearТопло PromptОва е фаза п

Снабдувањето со сите видови на танц носии Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Ка

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Топло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шо

Scroll