Новак
Црна Најлон Автомобил се Тркалаат Бар Вода Пијат Чаша Носителот Сад Торба +Ремени Одговара За JEEP Wrangler CJ YJ TJ JK Авто Автомобил Додатоци

Црна Најлон Автомобил се Тркалаат Бар Вода Пијат Чаша Носителот Сад Торба +Ремени Одговара За JEEP Wrangler CJ YJ TJ JK Авто

Достапност: Залиха
DEN 541.00
DEN 575.52


Посебни услови :
За замена, стока, мора да се врати во рок од приемот на 30 дена во оригинално пакување. Сите објекти што доаѓаат со 30-ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.
Тоа е невозможно да го поправат прашања, ако не знаеме за нив! Ви благодариме!
. Нарачки ќе бидат обработени во време по плаќање на проверка.
Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Стока, треба внимателно да се спакувани и осигуреникот за целосниот куповната цена и испраќаат преку следат метод.
Не се враќа ќе бидат прифатени ако оригинално пакување е оштетена и/или исчезнати додатоци. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.
Ние не сме одговорни за било какви загуби во е-mail додека се враќаат врати стока.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период. Повеќето предмети ПОД 2 KG се промовираат со БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ(избрани земји) од Кина пост или Сингапур Пост, Ако ви треба производ итно, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро со оставајќи ни порака, ние би работат надвор побрза испорака за вас!
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Барањето за Враќање
Ве молиме контактирајте со нас со оставање на порака, ви благодариме!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Пијалоци Носители
Објектот Тежина:
0.3kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
00inch
Име На Модел:
Чаша носителот торба
Објектот Ширина:
00inch
Специјални Функции:
носителот
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Бренд Име:
СКАРА@FUKA
Материјал Тип:
Најлон
боја:
Црна
за модели:
JEEP Wrangler CJ YJ TJ Џ.К.

Подобро ви се допаѓа

Вратата картичката купот на држачот за Голф MK3 Одлична за автомобили дека не карактеристика првенство н

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Води пијат ладно или топло со клима уред струење Идеален

Ако мислите дека не се случува да ни остави позитивни повратни информации, ве молиме да се чувствуваат у

C : Предмети обично ќе биде предаден во рок од 5 работен ден од денот на уплатата примена Ние во голема мер

Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.Ние ќе љубезно им помо

Превозот 1) Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена Политика на враќање Ако сакате д

П : Како можам да се плати за мојата купување?A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна карт

Евро првенство носител (црна) за "Фолксваген" golf mk7 Бесплатен ПревозотЕвро првенство носителот со лизгач

Ве молиме имајте во предвид дека овој производ не може да биде варено off! Оригиналот се чува топли пијала

Клипови за да се за да цевка секции на стол, апсолутно преносни и патување пријателски од страна на маса

Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас НЕ пос

Вратата картичката купот на држачот за Jetta / Vento MK3 Одлична за автомобили дека не карактеристика првенст

2921058797622729Опис : Преклопување на задните седишта пијат носителот полици столче назад табела вода чаша но

【Име на производ】 : Автомобил мултицел сет чаша носителот【Производ Модел】 : R1513【Производ во боја】 : ц

Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа...

Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригинално

Scroll