Новак
Гаранција LCD Дисплеј на Допир Digitzer Собранието За Леново АТМОСФЕРА Шут MAX Z90 z90a40 Z90-3 z90-7 Замена

Гаранција LCD Дисплеј на Допир Digitzer Собранието За Леново АТМОСФЕРА Шут MAX Z90 z90a40 Z90-3 z90-7 Замена

Достапност: Залиха
DEN 960.00


s o nny q7

Параметрите на стоката

боја:
Црна
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за леново Z90 z90a40 Z90-3 z90-7 LCD
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
Компатибилен Бренд:
за леново Z90 z90a40 Z90-3 z90-7

Подобро ви се допаѓа

Тоа ќе потрае околу 1565days според земји & области, или подолго за некои строги обичај област.Се врати ставк

Srjtek 7" инчен Екран на Допир за Irbis TZ04 TZ05 TZ 04 05 екран осетлив на допир Леќа Digitizer Сензор Стакло Замена на Дел

добредојдовте на нашата продавница ,имаат добар шопинг.

трговски описСтоката е во парк!!!КОРИСТИ MC3190, MC70, MC1000, MC3200 I / O (16 Иглички) за CRD30001000 MC3000 лулка конектор само

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за овој таблет модел.Ве молиме отворете

добредојдовте на нашата продавница ,имаат добар шопинг.

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

трговски опис5 PCS / многу 164mm*98mm Нов 7 Инчен XWT346 Екран на Допир за 7 GPS СТАКЛОТО е 164*98 за tble компатибилен за gps

се надевам дека ќе имаат среќен шопинг.

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот таблет за да ја проверите екран приклучок за

Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас Почитувани,

Scroll