Новак
Висок Quanlity САД CVD Кол 20mm Нови ZnSe Главни Леќи на CO2 Laser Engraver Машина FL: 2 инчен 50.8 mm

Висок Quanlity САД CVD Кол 20mm Нови ZnSe Главни Леќи на CO2 Laser Engraver Машина FL: 2 инчен 50.8 mm

Достапност: Залиха
DEN 1281.00
DEN 1439.52

Кол 20mm Фокусна 50.8 mm САД Znse Објектив за Co2 Laser Инструмент Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење на Материјалот : во САД CVD Znse Дијаметар : 20mm Фокусна Должина : 50.8 мм Цена за еден компјутер САД Znse Леќа Кол 20mm Фокусна Должина 50.8 mm Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. Сите пакети се придружени со Следење на број. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ние ја благослови вашиот бизнис. Ви благодариме за Вашата Поддршка.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
CNCCheap
Дијаметар:
20mm
Број На Модел На:
CVD Znse Леќа
Употреба:
Оптички
Обликот:
Менискус
Фокусна Должина:
50.8
Материјал:
ZnSe
Структура:
--
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Дијаметар:
20mm
Материјал:
CVD znse
Фокусна Должина:
50.8 mm
Примена:
Се користи за Ласерски Машини
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1pc
Бесплатен превозот :
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ако сте задоволни со itmes, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации, секој позитивни повра

5pcs / многу Zn Se материјал Co2 laser 20mm Zn Se Фокус Објектив за CO2 Ласерски машина за сечење 50.8 mm централна Кина Znse

Повратни информации : 1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на св

2 ПАРЧИЊА Рамни леќи Torchy објектив За Светло Светилка Стакло Дијаметар 65mm Дебелина од 2,5 mm Стаклена леќаС

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.Повратни инфо

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Услуги на клиентите

Ние може да се направи производство според купувачот дизајн, го прават модели или произведуваат LED леќа.

%Материјали : ПММАБоја : ТранспарентнаФабриката слика како што е подолу : Ние ќе се обезбеди прво одделен

Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.Пад на превозот : можеме да го п

Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму.Осигурување : Купува

Planoконвексни леќи и најчесто се користат за фокусирање паралелно зраци на светлина на место Асиметричн

Услуги на клиентите : 1.%Материјали : ПММАБоја : ТранспарентнаФабриката слика како што е подолу : Ние ќе се

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на поставување на својата цел.Ние може да се

7 mmТемпература : 30 до 100 степенТранспарентност : 93%Материјали : ПММАБоја : ТранспарентнаФабриката слика к

Плаќање : 1.Услуги на клиентите : 1.Цел : Љубезно ве молиме да ни се јавите за да се обезбеди стоката се во п

Кварц Материјал Заштитен Објектив за YAG Ласер1> Материјал : Кварц2> Дијаметар : 36 mm3> Дебелина : 5 mm4> Филмот :

Scroll