Новак
JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2012-2013 за Тојота Sienn LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Автомобилски Додатоци

JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2012-2013 за Тојота Sienn LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Автомобилски

Достапност: Залиха
DEN 4536.00
DEN 6048.00


Опис На Производот :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Вклучувајќи :
еден пар Lelf светлина и Вистинската светлина
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас.уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
објектот Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин.
Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не'т знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

Параметрите на стоката

Сиена-Година:
2012,2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тојота Модел:
Сиена
Материјал Тип:
LED
Објектот Дијаметар:
4inch
Бренд Име:
LARATH
Име На Модел:
правец на ветер
Објектот Тежина:
2kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
правец на ветер
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Година:
2012-2013
Производот:
led foag светла+LED светилки drl+пак сигнал светла
Гаранција:
12 месеци
Wattage:
35
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V

Подобро ви се допаѓа

започнете напон : 23 KV Lumens : 3600lm~4500lm (На Lumens е поврзана со температура на бојата, боја температура е повисок

Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.LHD ABS Автомобил Главата Светилка Авто Автомоби

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

Scroll