Новак
1PC КОРИСТИ AB 1336-BDB-SP30D / 74101-169-54

1PC КОРИСТИ AB 1336-BDB-SP30D / 74101-169-54

Достапност: Залиха
DEN 80400.00


Плаќања :
1. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
Политика На Враќање :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!.
Повратни Информации Политика :
1. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Слики на вистинската точка , обезбедување на квалитет , и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата.
Превозот :
1. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа

Кина LX H20RS1 ГрејачAC220 240 VOLTS50 / 60 HZ2.0 KW 9.0 засилувачи1.5" ВОДОВОД КОНЕКЦИЈА (48.5 mm)Оваа грејач се користи во топ

Вкупна Должина 17.8 cm Ширина 3.3 cm Терминали 2.7 см, Освен Енергија 3kw Доаѓа со нови пломби, ореви Одговара на

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ни

75 мм Број на Splines : 9Fitment : Одговара за повеќето 150cc и 125cc Кинески GY6 4мозочен удар мотори Ќе работи со, но не о

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 12 работни дена по добивање на вашата испл

Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!ДОБРЕДОЈДОВТЕ да н

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните пери

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Повратни Информации Политика : 1 Прев

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет ис

Повратни Информации Политика : 1.Превозот : 1 ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.Поли

Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.Политика На Враќање : 1 Ве молиме да ни остават Позитиве

Влезни канали примате аналогни сигнали и ги претвора нив да се спореди дигитални вредности.Ве молиме ко

Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса Неплатени аукција победниците ќе би

Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба Ве МОЛИМЕ не реагираа

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод

Pls контактирајте со нас пред да нарачате Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет...

Љубезно ве молиме имајте во предвид : *Секој несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност н

Scroll