Новак
Бесплатен превозот на 1PC тешко челик легура направени ОН 2-6 Американски стандард Умре Провира Алатка Струг Модел Инженер Тема Производител

Бесплатен превозот на 1PC тешко челик легура направени ОН 2-6 Американски стандард Умре Провира Алатка Струг Модел Инженер Тема

Достапност: Залиха
DEN 2783.52


Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Висока цврстина и трајни Умре може да биде инсталиран во УМРЕ клуч користење на прирачник за обработка на теми, исто така може да се монтира на умираат носителот на машината да се користат соодветни за мувла обработка,не за СС.
Карактеристики На Производот :
1 PC Легиран челик направени ОН 2"-6 американски стандард Умре Провира Алатки, Струг Модел Инженер Тема Создателот 100% квалитет и Сосема нов.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Параметрите на стоката

Број на Парчиња:
1
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
НЕГО - ОН 2-6
Тип:
Умре
Објектот:
ОН УМРЕ
Спецификации:
ОН 2-6
Материјал:
Легиран челик
КОЛИЧИНА:
1pc

Подобро ви се допаѓа

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободн

Опис : 1pc ХСС M4 X 0.5 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc M4 X 0.5 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : M

Опис : 1pc ХСС М12 X 1mm Plug Лево Допрете и 1pc М12 X 1mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1mm на

Спецификација : Материјал : HSS6542 Површински третман : Титаниум обложена Боја : Како на сликите покажуваат

Опис : 1 Висок Квалитет и Сосема нов.2 Погоден за дупчење, прислушување, сечење на меки метална, алуминиум

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Боја : како што е прикажан

Ние исто така, обезбеди 12 месечно бесплатно одржување Купувачот треба да го врати производот во оригин

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Слични Производи : Производ

целосна CNC направи garantee на Повисока точност, и потрајниПримена : погоден за обработка на железо, челик, б

Слични Производи : Производи ПокажеРаботни Покаже : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете прев

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки Откако ќе се даде на објекти на логистичка

Опис : 1pc Машина ХСС М12 X 1.25 mm допрете и 1pc М12 X 1.25 mm Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1.25 mm TPI

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

5 заби Применливи работа материјал : не ' рѓосувачки челик, јаглероден челик, од легиран челик, алатка чел

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа е невозможно да се

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Пред да се

Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас Купувачот тр

Име на производ : Груб навој завртка допрете гоМатеријал Наука : ХСССпецификација,големина : М2прецизнос

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Опис : 1pcs Метрички Десната Рака Допрете го M14 X1.0mm Чешми Провира Алатки 14mm X1mm теренот

100% квалитет и Сосема нов.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат

Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

9pcs Рака Завртка Допрете го Постави M3 / M4 / М5 / M6 Reamer+4pcs Пресврт Вежба Битови+Клуч на Рака Алатки9pcs Рака Зав

Опис : 1pc ХСС M11 X 1.5 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc M11 X 1.5 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина :

Опис : 1pc ХСС М9 X 1.25 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc М9 X 1.25 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Превозот цена не вклучува никакви

Функција : 6pcs : Точка име : допрете го / клучСпецификации : М3, М4, М5, M6, М88pcs : Точка име : допрете го / клучСп

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас...

Scroll