Новак
Чисто бебе DIY Дијамант Сликарство Смола плоштад полн дијамант Декоративни везови мозаик слика 3d крстот бод везана поставите A10

Чисто бебе DIY Дијамант Сликарство Смола плоштад полн дијамант Декоративни везови мозаик слика 3d крстот бод везана поставите

Достапност: Залиха
DEN 356.00
DEN 671.52

Доволно смола дијаманти.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела)
3.
користење на локални
сместување хотели, канцеларии и др.
[DIY Дијамант сликарство производството чекори]
1. На DIY дијамант сликарство може да работи и да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување, активно размислување, подобрување на самодовербата. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ 10-50 работни денови околу.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои многу влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака. Откривањето на лента цртање погоре, ќе видите голем број на симболи за да одговара на бојата на кодирање. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
EMS 5-8 работни денови околу. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект.
ПРОЗОРЦИ 3 работни денови околу. За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбедуваат рамка). Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето предмети. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата.
Пакување
Шарени кутија. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Параметрите на стоката

Големина:
size 25x20cm, size 25x30cm, size 40x30cm, size 45x35cm, size 40x50cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
KUFWKEY
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Чисто бебе
Тема:
Три-димензионални Везови Серија
квалитет:
Гарантираното и најдобри еден
број:
DN1110
Предност:
На Продажба; Бесплатен Превозот; Купи Директно Од Кина Фабрика
Е Прилагодена:
Yes
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
големина на дијамантски:
2.5x2.5mm крстот бод
Повеќенаменски:
Спалната соба, Dinning Соба, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар

Подобро ви се допаѓа

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Потоа можете да DIY в

Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие с

Нашата големина е платно големина, не големина на слика7.98 Наредби( 58) ПОПУСТ Тарифни платени од страна н

Answer : ___________________________ Note : 1.Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот п

Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции : Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од

Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наме

H274 Планински Куќи,diy дијамант вез,кристал сликарство,5d,дијамант сликарство селоДраги пријатели, ...

Ви благодариме!Експрес ИспоракаВнимание! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3 Ви благодариме за вашето разбирање...

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка, и тоа НЕ е готов слика, што треба да заврши со себе Нор

За да се создаде слика, вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и д

Отворен мал дел од селотејп, обрнете внимание за да ги задржи прашина надвор Правење Чекори за да се Отв

Драги пријатели, Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликар

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји...

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе Име на про

Ако најдете имаш стоката има квалитет проблем (вештачки штета) за 3 дена Ние немаме минималната граница

(Поголема големина, подобар резултат Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика

За да се заврши на добро дијамант цртање, го стави во вашиот избор на соодветна рамка (ресторан не обезбе

Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо...

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

Scroll