Новак
Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Декоративни Светлина Со помош на Сигнал светлина

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Декоративни Светлина

Достапност: Залиха
DEN 1120.00
DEN 1179.36


Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Декоративни Светлина Со помош на Сигнал
тековната
≥500 MA
Текст Тековната
0.18-0.36 На
Моќност
0.34 w / еез, 250 LM / еез
вкупна моќност
8w
Возачот Влезен напон
12v
Чип
9 * 16 * 2 / сет
Со помош на следете функција
1, увоз на КОМПЈУТЕР материјал, кристално јасно материјал, висока transmittance, кристално правила непроменети, тока фирма;
2, телескопски должина, целосна слобода на моделирање, анти-стареење, анти-УВ.
3, во строга согласност со начелото на оптичка леќа дизајн, рефрактивната ефект е добро! Осветленост од сличните производи на пазарот се зголеми од 50%!
4, новиот коло дизајн за да се постигне синхронизација со оригиналниот автомобил волан, вода подобри визуелни ефекти!

Параметрите на стоката

Температура На Боја:
turnlight со тек, нема проток
За Возило Брендови/Модел:
Алфа Ромео
Специјални Функции:
Универзален автомобил светилки drl лента светлина
Материјал Тип:
LED
Алфа Ромео Модел:
Brera
Тип На Објект:
Ден Светлина
Brera-Година:
2008,2007
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Дијаметар:
60cm
Име На Модел:
Ден Светлина
Бренд Име:
Tcart
Флексибилни бел ден боја:
Бела
Флексибилни turnlight боја:
Жолта
чипови:
3014chip
Леќа:
Вклучуваат
Големина:
60~90cm
Водоотпорен:
Yes
Напон:
12v
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
Дење Работи Светлина
Година:
сите

Подобро ви се допаѓа

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

3% Квалитет гаранција : 24 месеци Креативно Размислување : Создадена преку светлината производство искус

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

Продавачот ВетувањеE ASY ПРЕВОЗОТ Обично, хонг конг ПОСТ Воздух Пошта е претпочитаат превозот начин, зато

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

Сепак, сè уште постојат некои модели на автомобили се различни, во овој случај, ние препорачуваме купува

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Производ детални сликиОпис На Производот : 1.Стил : .Дење Работи Светлина.2.Пакет се Вклучени : Еден пар за

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

KUNFINE Пар На Автомобил Опашка Светлина Собранието За ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ 6 2008 2009 2010 2011 2012 2013 LED Кочница Светлин

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Scroll