Новак
JEXXI Партија Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки 925 Sterling Silver Жените Благородна Нови Pendant Ѓердан Кубни Циркони

JEXXI Партија Свадба Накит Сетови Ѓердан Обетки 925 Sterling Silver Жените Благородна Нови Pendant Ѓердан Кубни Циркони

Достапност: Залиха
DEN 138.00
DEN 218.40

Како производител и веледрогерија, на различни накит( мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо ) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет.Превозот и предавање
Бесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел., Ltd е професионална накит компанија во Yiwu, која е симбол на пазар на стоки.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)
1. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина.
Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена (освен врв сезони)
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Ви благодарам многу. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. Посакуваме пријатно купување!
Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Ако немате, Контактирајте со Нас за информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.039 инч, 1 инч=25.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Топката
Број На Модел На:
S43901
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Парична казна или Моден:
Парична казна
ѓердан големина:
18 инчи

Подобро ви се допаѓа

Главниот камен големина околу 5*5 мм На earring големина околу 121211mm На pendant големина околу 2516 мм Тежината на с

1 Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информ

Во вашата услуга!Објект : 925 Сребрен Зелена Накит Поставува Огромен Цвет Стил Обетки / Pendant / Ѓердан / Прст

2017 Ѓердан Ѓердан Комплети за Жени Изјава Ѓердан Јаже, Верига Бохемија Сина Роза Ѓердани & Приврзоци За Muj

JEXXI трговија на Големо Жени / Девојка Накит Поставува Висок Квалитет Сјајна CZ Дијамант 925 Фунта Сребрен Ѓ

ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА АМЕТИСТ >>>【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Едноставна Црна Калцедон Накит Сет【Главниот Камен】

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации...

Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел...

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Половина на враќање превозот на трошоците се на одговорност на купувачот.Г

Посакуваме пријатно купување!Вашиот Контактирајте со Нас за информации ќе биде вметната и тука...

Детали за производот Бренд : PATAYA Материјал : Бакар + Кубни Циркон + Точно Platinum Галвански се Задржи Боја Вр

Превозот метод зависи од цел износ и дестинација Ви благодариме за разбирањето.Ние ќе се обидеме потруд

Добредојдовте во мојата продавница!!!Школка бисери се 100% совршен круг, имаат мајка на бисер beaded центар, д

Scroll