Новак
трговија на големо Лето мајка детска плажа облечи мајка и ќерка појавување фустан infantile деца девојки polka точка лажни две-парче облека

трговија на големо Лето мајка детска плажа облечи мајка и ќерка појавување фустан infantile деца девојки polka точка лажни две-парче

Достапност: Залиха
DEN 1363.00
DEN 1920.00


БРЕНД МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ
2017 Пролет Лето Есен бренд МИРО дизајнер нова Бела viscose polka точки ткаенина со памук поставата фустан без ракави мода Американски Европската облека фустани свежи гроздобер мајка и девојки партија се облекуваат младата детска мајка и ќерка летни фустани семејство опремени облека татковство семејни изгледа облека поставува семејство појавување на облека одговара на жените evenning девојка се облекуваат принцеза бела формално се облекуваат
Елемент : убава квалитет на жените вечер партија облечи стил одмор фустан , девојки одмор фустан . лажни две-парче облека
Боја : бела со polka точки
Модел Големина : девојки 132cm носат 10 T / мајка 173cm носат S
девојка : 2 T/90 CM 4 T/100 CM 6 T/110 CM 8 T/120 CM 10 T/130 CM 12 T/140 CM
Мајката : S/155 CM M/160 CM L/165 CM
Материјал : висок квалитет 100% viscose бели со polka точки ткаенина со 100% памук поставата
Мека : мека фитинг удобно
Дебелина : редовна
Модел : бела со polka точки лажни две-парче облека sundress , плажа одмор фустан
Фустан Должина : редовна
Пол : бебе девојка младата infantil деца девојка девојки жена жените мајка мајка дама дами жена
ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !
ГОЛЕМИНА НА НАДОМЕСТОК : +/-( 2 CM-4 CM ) !
ЗАБЕЛЕШКА : Различни компјутер / мобилен може да покажува малку тон на боја нијанса различни !

Параметрите на стоката

Големина:
S FOR WOMEN, M FOR WOMEN, L FOR WOMEN, 2T 90CM FOR GIRL, 4T 100CM FOR GIRL, 6T 110CM FOR GIRL, 8T 120CM FOR GIRL, 10T 130CM FOR GIRL, 12T 140CM FOR GIRL
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип На Објект:
Фустани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
ChildhoodDays
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Polka Dot
Материјал:
100% viscose
боја:
бела polka точка ( лажни две-парче облека )
Големина:
2T 4T 6T 8T 10T for girl / S M L for Mother
Материјал:
100% Viscose polka точки ткаенина со памук поставата
Шема:
100%Viscose polka точка мека ткаенина директно A-линија лажни две-парче Облека
Пол:
бебе доенче деца деца девојка девојки на мајка ми мајка и ќерка дама дами
Стил:
Моден повик краток гроздобер американски европски стил пот свежи
Се применува за:
семејството појавување одговара на мајка и ќерка се поставува бремени жени танц партија
Функција:
wicking сува светлина супер меки дише удобно
Состојба:
Кина познатиот бренд Миро Оригинални дизајнер нови
Објектот:
бела polka точка ( лажни две-парче облека ) фустан голем плус големина лабава

Подобро ви се допаѓа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три четвр

појавување на семејството облека 2018 есен Пролет печатени појавување на семејството тимови активни беј

Потоа кликнете на "додади во кошничка" Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте с

Поднесе Цел06.Препорачуваме Ali Express Стандард за Испорака : / AU / Русија / European / Оддалечена Област 4 Ви благо

Ова е еден сет цена( мајка или ќерка ), ако сакате да ги облека сет ( мајка + ќерка ),ве молиме додадете ваша

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МОЈАТА НОВА ПРОДАВНИЦАСЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

Цената е за едно лице само, но одговара за пролет лето есен Одговара за деца висина 80140 cm мајка големина е

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

Ming Di Мајка и Ќерка Облека Семејство Појавување на Облека Љубов Семејство Изгледа Тмаица Мајка Син Тимов

Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не

Кина / Хонгконг пост, нормално земе 1530 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност и

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ви благодариме! 2 Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛО

Моден Деца Жените Семејство Облечи Лето !!Главната Боја : КАКО На СликатаНово во Мода Материјал : Чипка &

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

Големина на облека Lengt h (cm) Градите(cm) должина на ракав (cm) рамо(см) панталона Должина(cm) Стока код 03М 56 52 23

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

Деца Големина Фустан должина(cm) C h est(*2cm) рамо (cm) Должина на Ракав(cm) Соодветна висина(см) 100(3 T) 51 31 23 33 90100 110(

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабава pleated / Алинија фустан без ракави стил

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Рамо до Биста : __cm1.Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПР

Ако има нешто да се направи сте незадоволни,(вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нов фустан без

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки ра

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : pleated целосна ракави стил жакард пинк со панда

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! ЦЕНА DEPEDN НА КВАЛИТЕТОТ !!само добар квалитет на стоката е дозволено да се п

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)ако треба за мајка и деца pls

Scroll