Новак
Модерната Северна Црна Сјајна Бела Поп Хорор Филм A4 Постер Печатење Jack Nicholson Слика Ѕид Арт Деко Платно Сликарство Без Рамка

Модерната Северна Црна Сјајна Бела Поп Хорор Филм A4 Постер Печатење Jack Nicholson Слика Ѕид Арт Деко Платно Сликарство Без

Достапност: Залиха
DEN 232.00
DEN 422.40


Нашите клиенти вклучуваат маса потрошувачите, dropshippers, wholesales и многу дизајн студиа и компании.
Како млад и релативно мала компанија, ние се брзо да растат секоја година со нашата страст за добар дизајн и иновативни производи, и веруваме дека овие се копчињата за остварување на нашите клиенти среќни.
Ние сме original дизајнер и производство на нашите производи, што значи ние се дизајн стил, вкус и квалитет на производот многу сериозно.
Ние исто така имаме наш сопствен бренд "Блага Уметност", која е основана во 2014 година, и нашата компанија има за цел да обезбеди повеќето достапни, креативни и персонализирани производи до нашите клиенти.
Компанијата Вовед :
Ние сме компанија која дизајнира и произведува нашите сопствени производи, како Платно Уметност Постер Печатење, Врамени Платно Слика, Скролувајте Уметност, Магнетни Дрвени Рамки, Фото рамки, вода во шишиња, итн.
Информација За Производот :
Отпечатоци доаѓаат стандардно во 200gsm Полиестер влакна платно, што е далеку подобро од хартија.
Затоа, ние сме во состојба да обезбеди многу различни бизнис начини за вас, како dropshipping, wholesales, ОЕМ, итн. Пакување : Примерок цел – Отпечатоци се валани заедно со заштитна бела хартија и го стави заедно во цврсти цевка за да се спречи било каква штета. Отпечатоци се подготвени за кадрирање - димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете лесно може да се стави платно печатење во било фото рамка, исто како хартија за печатење.
Во помалку од 2 години, имаме објавени 3 иновативни нови производи со патент право во пазарот, кој се покажа како многу успешна. Превозот време : За САД, потребни се околу 2 до 5 недели; За франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, Ирска, Австрија, Русија, Белгија, Исланд, Данска, Финска, Netherland, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Шведска, Португалија, Италија, Грција, превозот трае околу 14-35 дена; За Австралија, Нов Зеланд, Јапонија, што е потребно за 14-35 дена; За други земји, што е потребно за 25-60 дена.

Параметрите на стоката

Големина (Инчен):
20x20 см Без Рамка, 30x30 cm Без Рамка, 40x40 cm Без Рамка, 50x50 cm Без Рамка, 60x60 cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Q0000547
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
Блага Уметност
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Филмска Ѕвезда
Обликот:
Вертикален Правоаголник
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликање Големина:
30x30
Тип:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Подобро ви се допаѓа

00 / setDY113 За : Дејвид Уметност Co.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО Можете д

1) Големина На & Цена : Платно Само : ширина 16" x висина 16" $19ширина 20" x висина 20" $24ширина 24" x висина 24" $29ширин

Материјал Свила или Платно ТехнологијаHD Печатење (без рамка)Големина Ние се нудат многу големина опции.

Добредојдовте во Мојата Продавница! Mmaterial : Убаво Платно Ткаенина Ткаенина Постер Како да се користи : Мо

Обичај Кит Урбан платно постер Дома Декорација Ѕид Уметност Нови пристигнување крпа Свила Ткаенини ѕид

98 / парче парче Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн Ако имате било какви

поволна цена Добредојдовте на големо,со нетрпение очекуваме да соработуваат!МатеријалПлатно Печатење

Ние, исто така може да наслика според вашите барања или фотографии.Изберете повеќе дизајни pls кликнете т

Отпечатоци се подготвени за кадрирање димензии се исполнат стандардот големината на рамката! Можете л

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 Кина Пост Воздух Mail : Нормално 15 30 дена,2 Ние ќе ги пратите прат

Ве молиме изберете една опција кога ќе го купите Плаќање Methords Зачувам плаќањебрзо, лесно и безбедно Сит

Квалитетот оценкаААА+ Висок квалитет Ние само брод да се потврди цел адреси Поради акции статус и време

Тогаш ние рамка на слика и го стави сите потребни хардвер за да се откажам вашата слика на вашиот ѕид.Ако

За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна ко

Слики за слободни : Ние може да ви испрати нашите слики без жиг за бизнис соработка Ние може да се наслик

Scroll