Новак
2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил LED фарови за Buick regal 2014- за регал главата LED светилка Леќа Двојно Зрак H7 HID Xenon bi xenon леќа

2 ПАРЧИЊА Автомобил Стил LED фарови за Buick regal 2014- за регал главата LED светилка Леќа Двојно Зрак H7 HID Xenon bi xenon

Достапност: Залиха
DEN 24994.00
DEN 28082.88


Опис На Производот :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Вклучувајќи :
еден пар Lelf светлина и Вистинската светлина
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас.уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
објектот Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин.
Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не'т знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Wattage:
35W, 55W
Име На Модел:
Светлата
Објектот Тежина:
12kg
Бренд Име:
LARATH
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Дијаметар:
10inch
Специјални Функции:
Светлата
Материјал Тип:
LED
Година:
2014-2016
Големина:
Оригинална Големина
Гаранција:
12 месеци
Тип На Сијалица:
H7/D2H
Напон:
12V
Употреба:
plug and play
Wattage:
35W

Подобро ви се допаѓа

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум...

5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .сад : пред.75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопр

Црна 7" Инчен Круг LED Ореол Прстен Фарови Крушка Светилка За Jeep Wrangler JK TJ, ЗАБ Hummer H1 H2 LED Headlamp Проектор свети

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи н

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Еден компјутери 5.75 Инчен 5.75 Мотоцикл HiLo Зрак LED Светлата за магла ореол за Харли Дејвидсон Карактеристи

ee Mrke Леќа Магла Светилка, светилки drl Магла Светлина, LED Магла Светлина, LED светилки drl, LED Дневни Работи Св

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.2,Обично ЕМС изразат испорака трае 510 работни дена зависни

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Магла Главата Светилка За ХондаПојавување На Модели На Автомоб

Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Ве молиме оставете позитив

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Текст Висок Напон Заштита : 16.5 АТекст Низок Напон Заштита : 7.2 Една + / 5% Работен напон : AC 916 V Макс.Бидејќи

Scroll