Новак
Црвено Paisley Шема Underbust Секси Корсет Долна Облека Espartilhos E Corpetes Corses Став Mujer Половината Корсети Готски Половината Cincher

Црвено Paisley Шема Underbust Секси Корсет Долна Облека Espartilhos E Corpetes Corses Став Mujer Половината Корсети Готски Половината

Достапност: Залиха
DEN 421.00
DEN 765.60


Пластични Коски
Број на Bonings : 12
Пред Челик Busk затворање
Ланче назад со 9 grommets
Лента Алкохол
Со Приватноста Panel
Сатенски Hemming
Не Suspender Циклуси
Боја : Црна, Бела, Сива, Црвена, Беж
Пред Должина : 11 " / 28cm (Големина M)
Ткаенини Опис : Brocade
Бистата линија : Под Биста / Cupless
Големина на располагање : S,M,L,XL,XXL

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Вез
Шаблон Тип:
Paisley
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
brocade
Број На Модел На:
2002 година
Снабдување Тип:
во парк
корсет стил:
Готски & Бурлеска
Скелетот:
Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Бои:
Црвена, Црна, Беж, Бела, Сива
Достапни Големини:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет G-string
Функција:
Телото Обликување / Половината Обука / Слабеење
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина

Подобро ви се допаѓа

Ако не сте сигурни што големината ќе треба Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купувањ

Професионална производителот и веледрогерија во Линија на Црвена Секси Корсет Фустан Латекс Половинат

Добредојдовте да контактирате со нас.Ќе биде многу ценет Ако не сте сигурни што треба големина што ви тр

Пол : Жените & Мажи На РасполагањеБренд : CorzzetСтил : Гроздобер SteampunkТорба Големина : Надвор Висина за 24cm27cm,

Производи детали : Материјал : Памук+Spandex+полиестер Состојба : 100% сосема нов,, спакувани во запечатена пла

Corzzet Nightwear Секси Корсет и Bustier со чаша Girdle со Црвен Сатен&Чипка Ремени Појас Дише долна Облека S2 XLОписи : 100

ПОВРАТНА информација за Вашето задоволство и коментари се многу важни за нас Ако треба да плаќаат на др

Без КоскаПред Патент ЗатворањеПред кожа тока акцентиSmocked НазадЛанче назад за cinching100% парична Казна паму

Сепак, ние нема да бидеме одговорни за штетите предизвикани со превозот.

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Прстен Тока ЗатворањеЛанче назад со 10 grommets100% Парична Казна

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Пред Нерѓосувачки Челик Busk затворањеЛанче назад со 9 grommets100% парична Казна

Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно ние ги испратите вашите пакет адреса е што да

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 10Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 10 grommetsЛента ЧипкаPleated ТримНе Suspe

1.Ткаенини : Сатенски2.Материјал : Пластични Коски,Кука И Око,Лента Алкохол3.Тип : Корсет Сет ( Врвот + Туту

Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купување на голем број на одредени објекти, ќе обе

Scroll