Новак
3*6*2.5 mmSMD Microswitch Тактилни Push Копчето Автомобил Копчето за вклучување Копче За БМВ ОПЕЛ Vectra Peugeot 206 207 Далечинскиот клуч

3*6*2.5 mmSMD Microswitch Тактилни Push Копчето Автомобил Копчето за вклучување Копче За БМВ ОПЕЛ Vectra Peugeot 206 207 Далечинскиот

Достапност: Залиха
DEN 317.00
DEN 422.40

Нарачки обработени во рок од 72 часа од целосна расчисти исплата е примена.Ако дојде од руската Федерација/Turkey/Бразил ,pls изберете Кина Пост Mail/Хонгконг Пост Воздух Mail/EMS , царинската расчистување ќе биде многу полесно; Ако доаѓаат од Бразил ,pls не заборавајте да ни понудат CPF
4.Ние само брод да се потврди Aliexperss адреси. Ние ќе ги провери превозот статус и се вратам на вас во 24 Часа. И ве Молам ни е-мејл пред да замине никакви Негативни или Неутрални повратни информации или да се отвори било која расправа за Aliexpress , Ние ја разбираме фрустрации можеби ќе ги имате, но ве молиме да ни веруваат и ни даде можност да го реши секој проблем што се исполнети, Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да ги задоволи сите 100% . Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена од превозот датум, ве молиме контактирајте со нас. Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден
3.
Pls имајте на ум не можеме да се вратат ако производот се користи и не е во нејзината исто потекло состојба како ние испрати
Ви благодариме за соработката!
Вашето задоволство е многу важно за нас! Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашиот квалитет и услуги. Вашето задоволство е нашата најголема цел. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код.
Ние ќе им понуди на следење на број по цел испрати
2.5 mm SMD Microswitch Тактилни Push Копчето Автомобил Копчето за вклучување Копче За БМВ "ОПЕЛ" Vectra Peugeot 206 207 Далечинскиот клуч
Произведено во Кина
1.Ако адреса е оддалечена област страна на курирската служба DHL/UPS/ТНТ, треба да го Додадете екстра за превозот цена
5.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
Tibikoo
Име На Модел:
вклучете Копчето За BMW
Објектот Ширина:
0.3cm
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
стандарден материјал
Објектот Висина:
0.25cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
0.6cm
Објектот Тежина:
0.3kg
Пакување:
Вреќи/Подарок Кутија/Картон
Олово Време:
во рамките на 1-4 работни дена по плаќање
По -продажбата на услугата:
Одлични
Опис 1:
Микро прекинувач копчето за BMW
Опис 2:
Тактилни Притисни Копче за Peugeot
Опис 3:
За Опел Микро прекинувач копчето

Подобро ви се допаѓа

Malcayang Господар На Електрична Енергија Прозорецот Лево Пред Возачот Вратата Исклучете 9357025000 За Hyundai Акце

Вклучете Код : 3 C8 941 431 CКрај : 10 ИГЛИНеутрален Пакување Вклучуваат : Светлата Се Префрлите X 1Состојба : Нов

Висока Чувствителност, Stablity & Силна АнтиМешање СпособностЛесно & Флексибилни Инсталација,едноставно ис

Пакување детали : 1 x масло радијатор кулерДел број : 068 117 021 Б 068 117 021 BV 068 117 021 BX 068117021 B 068117021 BV 068117021 BX 1002825 1 002

13.50 / метар Автомобил црвена / сина Светлина Водоотпорен Копчето Префрлите на Контрола НА onOFF, 12 V / 20 A1) Н

за СЕДИШТЕ / "ФОЛКСВАГЕН" ВРАТА ФАТИ БЕНД 2 / 3 ВРАТАТА ПРЕД ЛЕВО ИЛИ ДЕСНО ВРАТА ФАТИ 2 / 3 Врати пред лево

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмет

Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете Купувачит

Две Мотоцикл CNC наисклучување на прекинувачи за полнење,еден прекинувач може да се контролира еден уред

За Нас1 : Ние не сме одговорни за било важно царина, даноци и давачки Ако не добивате нашиот одговор, ве мо

Обезбеди следење на број може да биде следење на целиот патПакетот Вклучува : bootlid багажникот задната вр

Имаме стотици видови на паркингсензори и тоа ќе се вклопуваат речиси сите модели Ние ќе резервни no напо

Со сина led 3pins toggle рокер се префрлите на контрола од 12 V / 24 V LED Дигитални voltmeter Приклучок,без било какви заг

4) Калапи се направи, Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.Пакување слика : Враќање : 1 Нашата цел

Име на производ : притисок switch ОЕМ Бр : 51 CP0503 Ќе се користи за "Рено" Пакет метод : боја кутија Место на поте

Пакување детали : 1 × Прозорецот за префрлање на Дел број : 1 J3 959 857 Состојба : Нова Директно Од Фабрикасвет

Нов Прозорец прекинувач за Мерцедес Бенц actros Возачот Страна100% Нови1 година гаранцијаОЕМ Не / Модел : A001545

Опис на производот Универзалната за 12 V Моќност Speediness & Тркачки Автомобили.Материјал : Алуминиум и Пласт

Нов Возач Страна Главата Светло Светла Светилка Switch Прекинувачи За Volvo Камион FH12 FM VNL 50104003 20953569 20466306 20942844

Опис : (1)да се Изградиво Зелено Осветлување индикатор светлината (2)Материјал : Пластика,Електрични Комп

НОВА За GMC Висок Квалитет TYCO РЕЛЕИ 12193604 12088567 12077866 SIEMENS TYCO 5 ИгличкиПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во м

Материјал : јаглерод влакна лице плоча Боја : како на сликата покаже Кол : 1 сет Димензија : прибл 15 х 6.5 х 9cm

Пакување детали : 1 × страна огледало префрлатеДел број : 4 B0 959 565 A Состојба : Нова Директно Од Фабрика све

SKTOO Електрична Енергија Прозорец Lifter Господар Контрола Switch за KIA Cerato 935702 F200ОЕМ : 935702 F200Боја : Сребро или Б

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK5 20062011 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT B6 3 C 20062011 "ФОЛКСВАГЕН

35760СДАA21 Нов Господар на Електрична Енергија Прозорецот за Префрлање На Хонда Спогодба 2.4 L 20032007 годинаС

Се користи во Возила : SEAT ALHAMBRA (710) (2010 / 06 / ) "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ ПЛУС (5 M1, 521) (2005 / 01 / ) "ФОЛКСВАГЕН" EOS (1 F7, 1 F8) (20

Scroll