Новак
Masito деца 1:12 скала suzuki GSX R750 метал diecast модели мотоцикл мини трка автомобил спорт моторни велосипед Gixer мотор деца играчки

Masito деца 1:12 скала suzuki GSX R750 метал diecast модели мотоцикл мини трка автомобил спорт моторни велосипед Gixer мотор

Достапност: Залиха
DEN 851.00
DEN 1233.12


Параметрите на стоката

Карактеристики:
Diecast
Тип:
мотоцикл
Предупредување:
За над 3 години
Скала:
1
Бренд Име:
Maisto
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
GSX - R750
Карактеристики:
Модел

Подобро ви се допаѓа

Бренд : Атлас Скала : 1 / 87 Материјал : Метални + пластика пакување : оригиналното пакување

United Airlines, Inc попознат како Обединета , е голем САД авио компанија со седиште во Чикаго, Илиноис...

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

1) Тип : Авион Модел2) Материјал : Алуминиум тело крило / метал заградата / транспарентна пластична база3)

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот , кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

Филипините Авиокомпании ( PAL ), трговско име на ПАЛ Holdings, Inc (PSE : PAL), исто така познат историски (до 1970 годин

[Име ] : 1 : 43 легура оган мотори [Size] : 16.5 cm *8см*5.5 cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легур

Авто Hauler Камион Автомобил за Носење+12 Трки Легура Автомобили Поставите Симулација Модел со Мало ПакетО

Ново 1 : 48 легура модел автобус пластични diecasts играчка возила се повлече назад трепка со музички висока с

Име : Pz.Kpfw.III Ausf.L (Sd.Kfz.141 / 1) Бренд : IXO Материјал : алуминиум тело + пластични фитинзи Сооднос : 1 / 72 Големина :

Иновативни! детето играчки Деформација играчка резервоарот за трансформација авион Електрични со звук

[Име ] : 1 : 36 легура модели на автомобили [Size] : 18.5 cm*7cm*7cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк

[Име] 1 : 50 легура оган мотор модел [карактеристики на Производот] Со звук и светлина,се повлече назад [Size] 1

Материјал : Пластични + метал + гума Вовед : Не се повлече назад функција, телото е метал, два не се звучни

[Име ] : 1 : 35 легура модели на автомобили [Size] : 18cm*5cm*8cm Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк л

Поштенски услуги претставуваат главните национални јавните комунални и националната комуникациска ин

United Airlines, Inc попознат како Обединета , е голем САД авио компанија со седиште во Чикаго, Илиноис Тоа е свет

Scroll