Новак
4 Парчиња / Set Стомакот Танцување Dancewear Декорација Златна Месинг Прст балансот на своите намалени Стомак Танц Реквизити Додаток парична Казна Бакар ZB03

4 Парчиња / Set Стомакот Танцување Dancewear Декорација Златна Месинг Прст балансот на своите намалени Стомак Танц Реквизити

Достапност: Залиха
DEN 864.00
DEN 960.00


Бенд
EXTRAODINARY
Активност
Стомакот Танц, перформанс
Тип
Перформанси Танцување додаток
Пол
Жените
Материјал
Дувачкиот
Точка БР.
ZB03
Прикажана Боја
Како слика покажува
Карактеристики
1. Уникатен танц исти Прст балансот на своите намалени
2 .Чиста рачно изработени занаетчиски со исклучителна изработка
3. Племето стил
Пакување Листа
4 PCS : 4* Прст балансот на своите намалени или 2 ПАРЧИЊА : 2* Прст балансот на своите намалени
4 Парчиња / Set Стомакот Танцување Dancewear Декорација Златна Месинг Прст балансот на своите намалени Zills Стомак Танц Реквизити Додаток парична Казна Бакар ZB03

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
ZB03
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Бакар
Стил:
Стомакот танц балансот на своите намалени Zills
боја:
Злато
Број На Модел На:
ZB03
Објектот Вклучуваат:
1 пар на zills, 2 пара zills

Подобро ви се допаѓа

За сосема Танчерка е Виталност пронајдовме речиси 15 години кој беше лансиран од страна на оние луди диз

Стомакот танц Перформанси здолниште : и ако сакате други бои,ве молиме Контактирајте со продавачот Може

БендEXTRAODINARYАктивностПерформанси, Стомакот ТанцТипПерформанси здолништеПолЖенитеМатеријалПамукТочка

Професионални Стомак Танц Костим Поставите Фаза Перформанси Dance Wears Секси Жени Стомак Танц Облека Одгов

* Уникатен стомак танц пети подлога пракса чевли* Исклучителен изработка, велур единствена и elasticated нето

Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога ти

Рачно изработени ,свила бамбус фан Убава apperance , добро чувство Флексибилни фан е лесно да се одвиваат и с

Нови Стомак Танц Костим 3 Слики Градник&Појас&Здолниште 34 B / C 36 B / C 38 B / C 10 Бои Опис на Производот Топ 10 Бои

100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Chiffion + Алуминиумски Монети + Кристал + SequinБоја : Црна, Жолта, Зеле

Ви благодариме! Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од

Една големина : Биста : Подолу 110cm Половината : Подолу 6590 см Панталона должина : 96 см, Погодна За висина : 1521

Ви благодариме за вашата посета ^ Добар Квалитет и Материјали Само Ние не се продаваат евтино ѓубре Про

За стомак танц појас : ткаенини : камења во боја : како на слики Size : слободен големина број : 11#

Scroll