Новак
2017 Мажите одмор Т-маица нови пристигнувањето на пролетта мажите о-вратот ѓердани печати Памук долг Ракав Висок Квалитет tees кошули За човек/момче

2017 Мажите одмор Т-маица нови пристигнувањето на пролетта мажите о-вратот ѓердани печати Памук долг Ракав Висок Квалитет tees

Достапност: Залиха
DEN 517.00
DEN 556.32

(Празник освен)
Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
1.
Дозволете ни да ви препорачуваме големина за вас . Пред да се направи нарачката , Ако не сте сигурни дека вашата големина , можете да ни даде вашата рамо ширина,телото биста и ракави должина до нас.
Плаќање :
Ние прифаќаме alipay тука. Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучително важно за нас. Како да знаете моето рамо ширина,телото биста и ракави должина .
Ние ќе брод предмети во рамките на 2-4days откако ќе се направи исплата.
Ако не сте сигурни што големината ве молиме контактирајте со нас . Нашата големина е Азија големина .Ви благодариме
2 .Кина Пост Воздух Mail (помалку од 2 KG), ние нудиме бесплатен превозот ! Ќе потрае околу 10 ~ 25 работни дена се постигне, ќе се Обезбеди следење на број.Ако сакате да примате стока побрзо или повеќе од 2 KG, Можете да изберете Изразат EMS , екстра трошоците за Превозот , тоа трае околу 6 ~ 15 работни дена
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Тоа е помала 2 или 3 големина од НАС и Еврото.
Превозот Политика :
Ве молиме внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, како и стока големина и боја. ви благодариме!
ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.
Политика На Враќање :
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.Ако ви се расчленува со нашите предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек.
ГОЛЕМИНА
Рамо cm
Биста cm
Должина cm
Sleeve cm
S
36
86
64
58
М
38
90
65
59
L
40
94
68
60
XL
42
98
71
61
2 XL
43
102
73
62
3 XL
46
106
75
63
4 XL
48
110
76
64
5 XL
50
116
78
65
Answer : ___________________________ Note :
1 .
Повратни информации :
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее.

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex,Памук
Sleeve Стил:
0479
Ткаенина Тип:
Џерси
Бренд Име:
PZXZQ
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No

Подобро ви се допаѓа

Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820 Д

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Затоа вашиот позитивен фидбек од

започнете· 100% Сосема Нов· Материјал : 100% Памук; (Освен Спортски сива е 90% Памук, 10% Spandex)Големина На Табела

големина Должина Биста Рамо Ракав М 63 88 38 17 L 65 92 40 17.5 XL 67 96 42 19 XXL 69 100 44 19.5 3 XL 71 104 46 20 4 XL 73 112 50 22 5 XL 76 123 52 24

Scroll