Новак
Долго Сирена Руменило Браун Вечерни Фустани Еден Рамо Кат Должина Чипка Вечер Gown со Sash На Продажба

Долго Сирена Руменило Браун Вечерни Фустани Еден Рамо Кат Должина Чипка Вечер Gown со Sash На Продажба

Достапност: Залиха
DEN 4032.00
DEN 5760.00


Ако се направи погрешен големина и боја, ќе прифати наплата и враќање. И вашата брза позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети, ви благодарам многу. Вистински стоки ќе бидат 95% се исти со фотографијата.com
DHL
Високото
За 3-4 работни дена по испорака
www.
Половината : Прво се врзуваат парче лента или string околу природен дел од вашиот половината.
Повратни информации
Ние сме многу среќни да работи за вас, и сите наши напори се со цел да се добие повеќе и повеќе подобри услуги за поддршка на вашите потреби во фустани или бизнис.за години и ние имаме свои професионални и искусни работниот тим , Дизајн Елита,Професионална Шема Маркер ,Seamstresses······ Купи од нас , ќе добие 1)Професионална и enthusiasatic услуги на клиентите ; 2)Брзо ракување со времето на својата цел; 3)Безбеден и брз меѓународен превозот; 4)Високо квалитетен производ со разумна цена; 5)Темелна По продажба на услуги на клиентите; 6)Попуст од цената за редовно клиентите . ние сме многу среќни да ги реши сите проблеми. Така, љубезно и задоволни коментари враќаат се многу важни за нас, и дека дефинитивно ќе им се помогне и на нас во иднина бизнис соработка. Фустанот е изработен од мека и удобна ткаенина, кој открива природните облини на телото.
Арм Должина : Мерка од вашиот рамо до зглобовите.com
Fed Ex
Највисоката
За 2-3 работни дена по испорака
www.

Параметрите на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
R009
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Деколте:
Едно Рамо
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Бренд Име:
Suruimei
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Едно Рамо
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Половината:
Природни
боја:
Исто како picuture или факултативна
Големина:
Standard or Custom Made
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Специјални Забелешки:
Плус Големина/ Итна Нарачате Ве Молиме Контактирајте Со Нас

Подобро ви се допаѓа

com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и We

Купувачот е одговорен за било кој данок и / или должност обвинет од страна на својата земја .

Прашања и одговори П : Може ли да го врати или да го раскине фустан ако јас го промени мојот ум?A : Дури и ст

Ако вашата цел да надмине 48 часа и ние да се почне да се облекува, ние само може да наплата 50% ако сакате д

Сите во Сите, Ние се чека за вашиот приклучат.Б : Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во

Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.100% сосема нов материјал : tulle во боја : како

Политика На Враќање : 1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(e

Со цел да се заштити вашиотинтереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress,и нема д

Во случај да се компензира за двете од нас љубезно pls потврди парцели.оваа услуга е бесплатна полнење2) А

2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или м

Ако ви треба побрзо пратката, ве молиме изберете превозот начин сакате и плати дополнителни трошоци...

венчаница не се некои додатоци како што се ракавици, свадбен превез и crinoline petticoat ( шоу на слики) Наддавањ

Половината __________ инчи / см 3 Ако верувате вашите објекти беа оштетени за време на испорака, мора прво да

кога ќе примите вашата исплата,ќе ви испрати емејл или порака да ја проверите фустан информации,како шт

modabelle Висок Врат Дами Формално се Облекуваат Жените Чипка Abiye 2017 Дубаи Злато Applique Зелена Сирена Вечерни

Pleats Ruching 5 Моделот На Одлуки 3 А Ќе има 7 дена откако ќе се облекуваат за да се вратите.Стил РазновидностДо

Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност...

Ако не сте во овие земји, што подобро би се избере друг брод компанија.EMS е сила во земјата, како што се СА

Scroll