Новак
Американски Стил Ѕид Светлото во спалната соба ноќни LED светилки Коридор цврсто дрво ѕид sconce за спалната соба дневна соба

Американски Стил Ѕид Светлото во спалната соба ноќни LED светилки Коридор цврсто дрво ѕид sconce за спалната соба дневна соба

Достапност: Залиха
DEN 1424.00
DEN 1675.20


детали за производот :
Материјал : Стакло + Дрво
Извор на светлина : E27 ( не се вклучени)
големина : како на сликата подолу
Одговараат за местото : спална соба, aisle тревникот и ресторан итн.
Руски Клиенти мора да се пополни даночен број и број на пасош на aliexpress за сопствени, или светилка не може да биде пратена од Ali Express Премиум Превозот или SPSR express, но од Кина пост mail.
Повеќето производи се испратени во една целина. Но, некои како додаток, spatially стакло производ за да се оштетат лесно на патот.
Ако јачината на звукот на производот е премногу голем за да биде испратена, тоа ќе биде поделена на неколку додатоци, премногу.
На производ со батеријата е ограничена во воздухот mail па тоа понекогаш можеби се разделени.
Превозот време и да го оценувате се разликуваат на земјата на дестинација.
Превозот може да потрае подолго од вообичаеното поради обичаите на вашата земја.
Стоки обично се испраќаат по пошта, Пошта или Пост Парцела кога ќе изберете бесплатен превозот. Но, понекогаш Испраќање од експрес, па можете да го добиете од порано. Тоа можеби ќе ве некои даночни такса. Ве молиме кажете ни за тоа, ако не можете да го прифати тоа. Тогаш ние нема да го стори тоа.
Тоа обично трае 3 до 7 дена пред да можете да ги пратите на линија, откако ќе бидат испратени.
Ако сте задоволни со нашите производи, ни даде 5 ѕвезди за повратни информации. Не остави негативни/неутрален повратни информации.Се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
Повеќе производи во Нашата Продавница
https : //www.aliexpress.com/store/1831282?spm=2114.10010108.0.0.29ef3472dg Xaa L

Параметрите на стоката

Абажур Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Сенка Ветер:
Надолу
Техника:
Обична Обоена
Карактеристики:
ѕидот sconce
Тело Материјал:
Дрво
Употреба:
Индустриски
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кревет Во Соба
сертификација:
CCC,RoHS
Осветлување Област:
1-3square метри
Стил:
Модерна
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Материјал:
FRP
Боја На Каросеријата:
Бела
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
919
Процесот:
Друг/други
Применливи Простор:
На бојадисана, јадење
Светилка тело е главен материјал:
Дрво
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Подобро ви се допаѓа

постојан струја возачот снабдување постојан струја и напон.

Задоволството на клиентите нашата примарна грижа, вашата поддршка е нашиот најголем охрабрување Во слу

Спецификации Светлината Информации Тип Стил модерна Заврши Бренд IWHD Димензии вкупна Висина (CM) 33...

можат да работат на висока температура без штета, посебно одговараат за кабината, брод, брод, јахта,5 Ние

Ако имате квалитетот проблем на стоката, ве молиме контактирајте со нас побрзо Но, можеби малку доцнење

Сервис и Бизнис Услови Откако ќе поставите цел, да гарантирањето мазна, точни испорака и пристигнување

Спецификации : Тип : Биро Светилка Напон : AC 110240 V Применливи Простор : 515 Квадратни Тело Материјал : Железо

Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа

[DBF]Модерни Козметички Акрилик Ѕид Светилка Водоотпорен АнтиМагла 9 W / 12 W 42 CM / 54 CM Огледало Светилка Ѕид М

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Нарачки обработени навремено по плаќање

Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте контакт skype : apple189564Ако треба прилагодено подрумот, ко

Спецификации : Име : LED скалило светлината Моќ : Од 1,5 W Напон : AC100240 V, 50 / 60 Hz извор на Светлина : smd5630 чип CCT : Т

[DBF]Модерните Кратки Алуминиум Огледало Светлината 8 W 12 W Ѕид Монтира на Ѕид Светилка 40cm / 60см Водоотпорен

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Најчесто поставувани П

12pcs Евтини LED Светло Кабинет Зглоб Светилка ПВЦ Домување Авто Префрлување Во Кабинетот за вклучување / И

Prduct СпецификацијаИме : Рак Ѕид СветилкаМатеријал : ДрвоТелото Боја : Како На СликатаГолемина на : Мала : Ш

2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.5 cm вкупна Ширина (СМ) 27cm Целокупната Д

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Повратни информацииНие одрж

Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или пре

Главните материјали : железо 3.Ние ќе одговориме на вашите прашања, со добар однос и професионалност.Куп

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 12 месеци Производителот е ограни

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.) во плаќањето БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи плаќањеПревозот 1 Поради акции статус и

Во меѓувреме , мора да се обезбеди следење на број2.Повеќе попуст ако рефус количество ,добредојдовте ко

LED Скалило Светлината Ѕид агол светилка 2 W AC85260 V Топло Бела црвена зелена сина, жолта вила за хотелско ло

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Ѕид Светлина Главен Материјал : Железо & Ткаенина & Смола Предлож

Пакувањето вклучува : 2 buc LED Огледало светлинаМодел ДОВЕДЕ Огледало светлина Влезен напон и фреквенција

Ве молиме овозможи 34 недели за испорака, иако повеќето наредби ќе пристигне во 23 недели.Модерна Уметнос

LAIMAIK Фанки Фан Облик на Кристали од не ' Рѓосувачки Челик LED Светилка LED Светло Ѕид светилка Ѕид Светлина

Scroll