Новак
5 монитор + CCD Автомобил rear view Camera за NISSAN QASHQAI X-TRAIL Geniss Сончево Pathfinder Права 2005-2011 Dualis Навара Juke автомобил камера

5 монитор + CCD Автомобил rear view Camera за NISSAN QASHQAI X-TRAIL Geniss Сончево Pathfinder Права 2005-2011 Dualis Навара

Достапност: Залиха
DEN 1508.00
DEN 1774.08


Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.38 во
Пакет големина : Прибл.
5" монитор + CCD Автомобил rear view Camera за NISSAN QASHQAI X - TRAIL Geniss Сончево Pathfinder Права 2005-2011 Dualis Навара Juke автомобил камера
Камерата Спецификации : Висока дефиниција Автомобил камера огледало
Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент
Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.
Ви благодариме за превозот,имајте пријатен ден!
Фабриката за Промоција на Sony CCD HD ноќ визија автомобил rear view camera страна видите задниот дел се следат за 360 степени Ротација Универзална камера US$ 23.3" инчен TFT Автомобил LCD Задните Видите Rearview DVD Огледало Следење на автомобил CCD камера камери US$ 34. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.88 /парче
Бесплатен Превозот 4. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0.
Може ли да ми парите назад ?
Сигурни.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
5
Објектот Големина:
5inch
Име На Модел:
AQH-500
Резолуција:
480x234
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
4000g
Бренд Име:
BARCEEN
is_customized:
Yes
Автомобил ретровизор:
Автомобил камера огледало следење
сензор на слика:
Шарени ноќ визија

Подобро ви се допаѓа

0 Vpp, 75 Ohm Баланс на Белата боја : Автоматски Напојување : DC 12 V Тековната Потрошувачка : 90m A Оперативни Темп

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располаг

Бренд нови 7inch LCD дисплеј LQ070 Y5 DG10 со екран на допир за автомобил GPS навигација LCD монитори

688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.38 воПакет големина : Прибл.П

3" TFT LCD Автомобил Обратна боја Задни Приказ на Монитор за ноќно копија камера LtdСпецификации : Висока деф

It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!Политика на враќањеШто се Случува Ако

Rearview огледалоГолемина на екранот : 4.3 инчи (16 : 9)Резолуција : 800*480Aspect Ratio : 4 : 3Напојување : DC 12 VБоја : ЦрнаСме

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.3 инчи Екран Компонента : Color TFTLCD Пиксели : 800*480 Aspect Ratio

100% Сосема Нов Оригинален L5 F30818 P04 L5 F30818 P01 L5 F30818 P03 L5 F30818 P02 Навигација со Автомобил Екранот со допир Digitizer Л

Електронски Shutter : 1 / 60 да 1 / 100,000 10 секунди Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите lea

Спецификации 1)15.6" Покривот Планината Автомобил Следи со Вграден DVD Плеер 2)Резолуција : 1366*768,Contrast Ratio : 500 :

3 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиус

5inch Color TFT LCD Автомобил Следи со Видео Влезот 2+ Вшмукување Чаша и ЗаградатаДва влезови се двете видео влез

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

88 / парче.170 Степен Автомобил Стил 2016 Година Обратна Камера Со 5" Следење+Автомобил Rear View Camera за"ФОЛКСВАГЕ

Повратни информации : Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку

2.4 G Безжична Боја Видео Предавателот и Приемникот за Возило Копија Камерата / Пред Автомобил КамераОво

4.3 инчен TFT LCD екран со 480 x 272 Автомобил Rearview Монитор + Водоотпорен 420 TV Lines CCD Копија Паркинг КамераСпецифик

Анти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање...

Универзална 7 Инчен 1024*600 HD Автомобил Следи Авто Паркинг Обратна Копија Камера Дигитален Видео Recoder DVR Color

Бесплатен Превозот 100% Сосема Нов и Оригинален L6 CID MU 10.25 BM 6550 9289008 За BMWW Х5

100000% Оригинални нови 5inch LCD дисплеј LQ050 T5 DW02 со екран на допир панел за автомобил GPS навигација LCD за автомо

Посакуваме да имате пријатен ден!!.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1m HD Дигитален Екран

3 ИНЧЕН TFT LCD Дигитален модул Активна матрица TFT, Transmissive типБрој на Пиксели : 480x272Екранот Формат : RGB ШариБо

Scroll