Новак
465pcs Град Истражувачи Џунглата Мобилна Лабораторија Водопад 10711 Модел Градежни Блокови се Соберат Тули Деца Играчки Компатибилен Со Лего

465pcs Град Истражувачи Џунглата Мобилна Лабораторија Водопад 10711 Модел Градежни Блокови се Соберат Тули Деца Играчки Компатибилен

Достапност: Залиха
DEN 1103.52


Imprtant известување и Совети :
Сега постојат многу продавници продаваат секунди во најдобар квалитет на цените или инфериорни квалитетен производ со ниска цена во Ariexpress,
но, ние гарантираме дека сите наши Блокови се направени од страна на извозникот од страна на меѓународниот стандард. Сите од нив може да compa ti ранливите оригинални познатиот бренд.
Ние нудиме две вид на пакување метод,можете да изберете еден од нив, слободно.Тие трошоци различни цени .
1.убава оригиналната кутија+ прирачник книги+ блокови
2. Нашата кутија или запечатени ќеси без оригиналната кутија+ прирачник книги+ блокови ( добра заштита од меур pack )
Карактеристики Џунгла Мобилна Лабораторија со отворањето страна и покривот и 2 кабината, плус кајак со гребло
Вклучува 4 : женски explorer, машки истражувач, научник и механичар, плус крокодил и spider фигури
Исто така, вклучува водопад се изгради со слајд функција да се открие крокодил, занишан лозата, скалите на храмот со скриено богатство елемент, плус buildable Венера flytrap со простор за spider слика
Џунгла Мобилна Лабораторија мерки во текот 4in (12cm) висока, 7in (18cm) долго и 2in (6cm) широк
Водопадот мерки во текот 3во (10cm) висока, 4in (12cm) широк и 6in (16cm) длабоко, Венера flytrap со устата затворена мерки во текот 1in (4cm) висока, 2in (6cm) широк и 1in (4cm) длабоко
Опис на производот
Откријте возбудливи нешта во длабочините на Градот џунгла со Џунглата Мобилна Лабораторија, кој во камион со отворањето страни и покривот, водопад се изгради со крокодил и храмот со движат лист што се крие богатство, плус buildable Венера Flytrap погон со затворање 'устата' и кајак. Вклучува 4 плус крокодил и spider фигури.

Параметрите на стоката

Бренд Име:
AlanWhale
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
женски машки explorer научник механичар крокодил spider
Број На Модел На:
2017 2018 Бела lepin Нови Момчиња играчки Божиќ Подароци поставува колекции 60160
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови

Подобро ви се допаѓа

Напомена : 1 Совршен компатибилен со Assembles Честички Блок Играчки 2 Материјал : Нетоксични, без мирис, безо

Добредојдовте на Зебра се Сеќавам Ние се сеќаваме секоја трансакција, дури и ако само еден мал цел, секо

Mediun Големина 96 Pcs / 30 компјутери / Автомобили тркала Магнетни Блокови Авион 2018 Образовни Magnetics Градење на

Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без

Ви благодариме за вашата поддршка! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay Јас не ги примите објект во време, што т

Нарачката до 40 ќе брод преку DHL Бесплатни DHL област, како листа.SC Блокови : Учење со правење! 1...

Ве молиме имајте вратени предмети се КОРИСТИ, НЕОШТЕТЕНИ пред да побара враќање или размена Ако најдете

овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да

започнетекрајотКонекција Блокови3 D Сложувалка Зграда Играчки Образовни Интелигенција Блокови за Пода

Ви благодариме за разбирањето.MEOA Мали Градење на Блок Резервни Делови за DIY се Соберат2x6 Пониски 12 Точки

Производ модел : 10569Производ материјал : ABS пластикаПроизвод тули броеви : 1342pcsПроизвод packge : нема оригина

Материјал : Enviromental Материјал во парк,брза испорака од Нов во запечатена пластична кесаплаќање1...

Материјал : ЕВА пена материјалБлок Количина : 50 парчињаПакет Бруто тежина : 1.0 kgПакет Големина : 27.5 cm x 22cm x

2 : Предмети се испраќаат од Кина користење на воздухопловната, Стигнат до најголемиот број на земји во р

GOROCK БрендПрофесионални Произведуваат Големи Честички Големи Димензии ТулиМоже Да Се Допаѓа ОваМатери

љубов Срце облик LED DIY kit(Вклучуваат Акрилик школка)Напојување : 5v Функција опис Со музика најмалку 10, нај

1.За Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уп

Бренд Име : Ban BaoБрој На Модел : 8312 Возраст Опсег : ≥ 5 годиниМатеријал : еколошки ABSБлокови Количина : 392 ком

Scroll