Новак
SUNKIA 2014 2015 LED Дневни Работи Светлина за Toyota е корола 2014 2015 година со Килибар се Претвори Сигнал Магла Светилка Дупка светилки drl Бесплатен Превозот

SUNKIA 2014 2015 LED Дневни Работи Светлина за Toyota е корола 2014 2015 година со Килибар се Претвори Сигнал Магла Светилка

Достапност: Залиха
DEN 2376.00
DEN 2970.24


Спецификации :
Напон : DC 12 V
Лумен : 75 - 94 Лумен
Светла Боја : Бела
Температура на бојата : 6500±500 K
Материјал : ABS Пластика и Висока осветленост LED
Возилото Апликација : 2014 2015 Тојота Е Корола Дење Работи Светлина Конверзија
Пакетот вклучува :
2x LED Дневни Работи Светла(L/R) за Toyota е корола 2014 2014

Параметрите на стоката

Емитуваат Боја:
Бела, Бела боја со Жолта
Е Корола-Година:
2015,2014
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
светилки drl, килибар се претвори сигнал, затемнето светло
Име На Модел:
Тојота е корола 2014 2015 светилки drl
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
ABS Пластика
Напон:
12V
Бренд Име:
SUNKIA
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Објектот Тежина:
1.1kg

Подобро ви се допаѓа

Бидете внимателни за да се избегне дробење или сечење на светилки Ви благодарам многу! За да избегнете и

ee Mrke® Led Ангел Очи Светла за Магла светилки drl Дење Работи Светла за Полнење ТочноОдговара Магла Браник П

Ве молиме ни email пред отворање на спор или остави негативни повратни информации, Ние ќе ви помогне да ги

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од

Моќност : 60 W Напон : 1030 V DC Прозрачна флукс : 4000 Водоотпорен стапка : IP67 Боја температура : 6000 K Домување clor :

Производ детални сликиДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Напомена : Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете си

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет, Тоа е совршен за addon декорација и користење како Дење Работи / Возе

2 парчиња / set Светла светилки drl Бела DC 12 V КОЧАН 100 SMD Сребро Магла Light Off Road Дење Работи, Светлата за Дневно

Совршено се вклопуваат, лесна инсталација Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни д

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас Ние ќе ви испратиме кога

Даваат изглед на светлата исто како и луксузни автомобили Сите големи кредитни картички се прифаќаат п

Ние ќе рефундирање на дека за било какви проблеми со квалитетот Бесплатен Превозот за eпакет или Кина По

Опис на производот како што е подолу, Крушка : H1112 V 55 W Nebel Lampe за TOYOTA YARIS HATCHBACK VITZ 2006~2008 Брзо и лесно монтирањ

Scroll