Новак
1000pcs/многу M3*8*4.2 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

1000pcs/многу M3*8*4.2 Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка

Достапност: Залиха
DEN 1209.12


Ова е за една кеса на 1000 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.
Големина : M3 x 8 x 4.2 mm
(3мм Внатре х 8мм Висина x 4.2 mm Надвор) Нашата Услуга Најдобар Квалитет и Најдобра Услуга за сите На тежина и големина на пакувањето во Детали за Производот е за повикување само,на специфичен вид преовладува. Ако тежината на секоја над 2 KG,ние може да се одвои неколку пакување за вашиот испорака или бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Цел износ над 300 ќе биде бесплатен превозот од Федекс/UPS/DHL/ЕМС. Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener полиња.Ве молиме да го купат со вашата доверба. За Квалитетот на Сите линии за производство на соодветна контрола на квалитетот и QA/КК инспектори работат самостојно. Нашите производи се одобрени Ro HS,WEEE certifica Ако сакате да се купи други големина или која било друга број на пакување на производи кои не се во нашата продавница,ве Молиме контактирајте со нас Пакет Пакување Стил : Едноставен пакет или ОЕМ пакет Испорака Брод надвор од 2 до 5 работни дена по плаќање на Соодветна пониска царинска вредност е прифатена да се напише на комерцијална фактура за да се избегне плаќање данок за увоз на купувачот. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, Пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Конечно, ви посакуваме среќен шопинг.

Параметрите на стоката

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
1000pcs/многу M3*8*4.2
Бренд Име:
Junter
Тип:
knurled нут
акција:
Заклучување
Материјал:
бакарни легури
Тип:
knurled нут

Подобро ви се допаѓа

Забелешка : следните вредности за една серија на прирачник за мерење, постои одредена грешка, умот или в

SOA8324 Thruдупка standoffs,алуминиум 6061,природата, PEM стандард,направени во кина, во парк.Кои ги користат докажан

Материјал : Јаглероден Челик 100 Pcs Микс Страната Заклучување Орев Избрани комплет листа : Тип Големина Ко

Вкупна Големина : 30 х 30 x 15mm / 1.2 х 1.2 х 0.6 инчен(L*W*H)Материјал : PEНето Тежина : 112gИме На Производ : Плоштадот Це

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја по

Ако не сте задоволни со нашата продавница.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме д

15 Парчиња Метал Заклучување ОревМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : M10 (Навој дијаметар : 10мм

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

50pcs м8 челик со оксид хексадецимален црна страната орев DIN6923 хексадецимален нут со прирабница

Ова е за една кеса на 100 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Гол

Бренд KINGLAND Материјал 304 од не ' Рѓосувачки Челик Објект Око Орев / Прстен Орев Површината Ниту еден Стан

Ова е за една кеса на 1000 парчиња на Вбризгување на бакар орев Бакар внесува Knurled орев Бакар цвет мајка.Го

100 PCS М1.4 / м1.6 месинг вметнете орев / knurled орев / круг орев за инјектирање калапиПредметите ќе бидат испр

Предмет : S Облик Кујна Лажица Пан Тенџере Виси Куки ЗакачалкиГолемина Одберете 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8ммПакет 10 10

Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или email на нас.Ви благодариме

SO4М43 Прекудупка standoffs,Sвакуум термички третман,природата,PEM стандард,направени во кина,во паркКои ги кор

15 Парчиња Метал Заклучување ОревМатеријал : 304 Од Не ' Рѓосувачки ЧеликГолемина : М8 (Навој дијаметар : 8мм,

50pcs м12*24.5 челик, со жолта цинк countersunk занитвам орев вметнете нут

Број на модел : 100pcs / многу DIN6923 M6 Стандард : DIN6923 Материјал : Никел Позлатен Јаглероден Челик

Предмет : M5x10 Навој Вметнете Орев Мебел Завртки За Дрво Хексадецимален Штекер Завртка Flanged Бодликава Цин

Scroll