Новак
Новиот Кинески стил формално фустан кралската феникс свадба cheongsam костим црвено невестата гроздобер Кинеската традиционална Танг одговараат Qipao

Новиот Кинески стил формално фустан кралската феникс свадба cheongsam костим црвено невестата гроздобер Кинеската традиционална

Достапност: Залиха
DEN 8029.00
DEN 15744.00


Материјал : Полиестер
Големина : XS S M L XL XXL
2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
100% Сосема Нов
Големина
Биста
Половината
Висина
Тежина
s
86cm
70cm
155-170
92-100 М 90 см 74cm 155-170 101-105 L 94cm 78cm 155-170 10 6-116 XL 99cm 82 см 155-170 1 17-124 XXL 103 cm 86cm 155-170 125-135

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Материјал:
Полиестер,Spandex,Rayon
Број На Модел На:
JCH106
Ткаенина Тип:
Сатенски
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Сезоната:
Пролет , Есен
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Повод:
кинеската традиционална свадба облечи
Стил:
кинеската традиционална облека
облека технологија:
Вез
Cheongsam должина:
долго qipao
Должина На Ракав:
долги ракави

Подобро ви се допаѓа

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

вклучува : ФустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

* Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 24 се разликува поради прирачник за мере

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Ако вашиот item(s) да бидат украдени или промени, ве молиме да ги споделите курир персонал даде хартија док

кинески ориентални фустани,,сирена вечер фустан,формално фустани, кинески традиционален фустан,qipao,evengin

^ Повеќе производи Добредојдовте да ја посетите мојата онлајн продавница Линк : .

вклучува : ФустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

вклучува : фустанТопло PromptОва е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , глав

Материјал : Сатен ПолиестерГолемина : S M L XL XXL XXXL7 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според в

[Мерење]1 БистаСите на патот околу вашиот биста и назад право во вашата брадавица линија, носење на вашат

Материјал : ПолиестерГолемина : XS S M L XL XXL2 Боја на вашиот избор (може да мало боја разлика според вашиот м

Scroll