Новак
Жените секси долна облека жешки костими секси долна облека на жените на секс производ еротска долна облека порно babydoll/бебе кукла

Жените секси долна облека жешки костими секси долна облека на жените на секс производ еротска долна облека порно babydoll/бебе

Достапност: Залиха
DEN 251.00
DEN 330.24

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Нејзините поевтини, но побавни. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава.
Ако вашата висина и тежина во рамките на следниве граници , можете да го носат
ВИСИНА : 155~176 CM = 5feet 1 Инчи~5feet 8 инчи
>
ТЕЖИНА : 45-70 KG
Модели Покажуваат
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ***********
црвена роза
црна
сина
виолетова
apple зелена
Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност. Ние ќе ја испорача предмети во 7 работни дена по приемот на вашата исплата.
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер . Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.

Параметрите на стоката

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WOAIXDD
Материјал:
Spandex,Најлон
Број На Модел На:
L-S863
Ткаенина Тип:
Dobby
боја:
Сина роза-црвено црна, виолетова зелена
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized :
Yes
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)

Подобро ви се допаѓа

Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состо

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.3) Ако не можете да се исходот веднаш п

Секси Шупливи Надвор СТП Faux Сјајна Кожа Високо Сече Bodysuit Патент се Отвори Биста Backless Еротски Леотар Лат

Ако сè уште не добиваат стоката после 60 дена или имате било каков проблем со нашиот крпа,ве молиме конта

Карактеристики : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Faux Латекс Количина : 1 компјутер *Тело Одговараат Им

Нашето ветувањеНашата компанија само продаде најдобар квалитет на производиНие само се обезбеди најдо

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена Поради акции статус и в

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настав

Ако сте незадоволни со нашите објектот, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш, в

Ние само брод да се потврди цел адреси Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидно

Ви благодарам многу!.Ние поддршка Dropship и трговија на ГолемоАко имате било какви прашања во врска со прои

Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску Ако не добивате нашиот о

564393062445876Ве молиме Имајте во предвид : Не ги вклучуваат фуста и долна облека

Scroll