Новак
16*20 15pcs Јута Drawstring Вреќи подарок перница со накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

16*20 15pcs Јута Drawstring Вреќи подарок перница со накит/Accessories/Козметички/свадбена/божиќ Лен торбичка Пакување Торба

Достапност: Залиха
DEN 675.00
DEN 854.40


Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Параметрите на стоката

Повод:
Број На Модел На:
16x20
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
15pcs

Подобро ви се допаѓа

состојба : 100% нови и врвен квалитет Материјал : не ткиво ткаенина околу големина : види подолу слик

бесплатно користење на логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија за слободни лента м

Главните податоци : 100% сосема нов, 100% проверка пред пакување,висок квалитет на стоките,Тип на производ :

Превозникот Име : Кина Пост Воздух MailDHLUPSотAramexПроценето Време : (во работни денови)15455757912Пред да се напра

Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена.состојба : 100% сосема новмате

2017 слободни логото индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија љубов птица слободни лента сва

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs Висок Квалитет 20x30cm Големи Organza Торба Небото С

Се враќа : ·Сите нашите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање Превозо

Добредојдовте Во Мојата Продавница30x40cm Розова Накит Пакет Drawstring Накит Кеси Големи Drawstring Пошта Organza Кеси

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо 500pcs / многу Drawable Беж Големи Organza Кеси 20x30cm Корист С

Лента Свадба Корист кутија Брак Партија Кутии бонбони кутија ласерски сече свадба ви благодариме кутии

Материјал : Kraft Greaseproof Paper Size : 9*9*3.5 CMcm Боја : како на сликата Карактеристики : Висок Квалитет 100% Храна Оддел

Супер симпатична Велигден tote од јута вреќа идеален за Велигденски јајца и подароци или Велигденски јај

Producr Име : Зелен Свадба боја тема Бонбони Кутија со гроздобер дијамант свадба бонбони кутија чоколадо Па

Добредојдовте Во Мојата ПродавницаТрговија на големо Organza Торба 20x30cm,Свадба Накит Пакување Пошта,Убаво

20pcs / многу 16*16*7cm Ретро Kraft Хартија Кутија DIY Свадба Колачи Подарок Корист Кутии Партија Бонбони Кутија 4 Cu

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

2017 топла продажба индивидуализира хартија ласерски сече свадба кутија индиски свадба подарок кутии со

Бесплатен превозот цена е не вклучувајќи Увоз даноци ПОВРАТНИ информации : 1.Од безбедносни причини, Ние

45 / комбо 5.ДЕБЕЛИ : 1 Мили 25 Micron 2.ПРЕВОЗОТ 1.Општо земено, Ние Испрати Пакет како " ПОДАРОК "И пишување Ниск

Материјал : ЈутаГолемина : Прибл.15 x 35cm / 6x13.8inchБоја : Беж, Кафеава, ЦрвенаКапацитет : 750ml ВиноГроздобер burlap

добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Можеби ќе најдете нешто што ви се допаѓа за партија или

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Спецификација 9*7*2.5 cm Свадба корист перница кутија за подарок,црвена божиќ занает перница кутија тргови

ласерски сече свадба кутија за слободни лента индискиот слатка кутии за свадбиСовршен за свадба, булчи

Топло совети : Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.10.5 cm поради различните методи за тес

Напомена : 1 Ве молиме не го одберете БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ако сакате брза испорака ! 2 Ве молиме овозможи 13

Јута Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,, , , ,Топло совети : големини од мерењата прирачник, и

Scroll