Новак
10Pcs/Set сребро кристал тока лента лизгачот поканети да свадбата Dceoratoin Diy Додатоци бесплатен превозот

10Pcs/Set сребро кристал тока лента лизгачот поканети да свадбата Dceoratoin Diy Додатоци бесплатен превозот

Достапност: Залиха
DEN 108.96


Начин на плаќање (1) : Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка, Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн. (2) : Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака. (3) : Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме. Превозот и Ракувањето со Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 2 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам. Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници. Прибл. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 12-21 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 работни дена во Други земји, Вообичаено не повеќе од 30 работни дена, Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите. И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Се враќа & Гаранција Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти. Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на предмети. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. Предмети треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.

Параметрите на стоката

Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Плоштад
Тока Тип:
Прстени
Материјал:
Метал
Функција:
трепкане
Број На Модел На:
ZK011
Големина:
15mm

Подобро ви се допаѓа

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во р

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас во р

Добредојдовте во мојата продавницаИме : Супер Кул 3 D Сребро Празно Метал Појас Тока Погоден 3.8 cm4cm Ширина

Тип на производ : Мода 8 форма 2 PC сјајна Кристал бикини конектори тока / облека декорација тока Beachwear крис

Wes Buck Бренд Риба Форма Орел Шема Каубои Појас Тока Со Метален Ремен Главата Жена Човек Фармерки Накит До

Овална Тор и Чекан На Темно Светот Филм Марвел Стрип Сина Завршен Појас Тока

Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес Одлично се користи како разубавувањето, погоден за в

Плаќање1 Ви благодарам многу! Откако ги добивме се врати стоката, ние им даде на вашиот целосна наплата...

DIY метал тока3pcs / setглавата големина : 55x48mmвнатрешни димензии : 1.5 cmкрајот големина околу 1cm

5pcs пак лесна солидна месинг D ПРСТЕН 11 / 6 " античкиот тока hoof облик за чанта кученце торба чанта коњ килим

Багер Оператор Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

Сложена Keltic Круг Јазол Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

Добредојдовте на нашата продавницаИме : Шупливи Надвор Крило Черепот Маска Појас Тока 3 D Каубој Појас Т

Слободни : 1 Pls се направи исплата во рок од 5dias по ленс, за да може да се подготви стоки и испрати како е мо

Појас ТокаМатеријал : БакарБоја : БронзениШирина : Внатрешна ширина 4.0 cm, се применуваат 3.73.9 MM појас

Scroll