Новак
HochiTech за Hyundai santafe santa fe 07-12 автомобил стил RGB LED Демонот Ангел Очи Комплет Ореол Прстен Дневна Светлина светилки drl далечинска контрола

HochiTech за Hyundai santafe santa fe 07-12 автомобил стил RGB LED Демонот Ангел Очи Комплет Ореол Прстен Дневна Светлина светилки

Достапност: Залиха
DEN 1484.00
DEN 1578.24


Добра вест :
Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!
Комплет Вклучува :
• 4pcs , 2 парчиња или 6pcs Прстени (на фарови)
• 1 контрола за RGB Ангел Очи. Вие треба да бидат добро да се оди! Ако нешто не работи, најдобро е да го контактирате со нас пред да го однесете вашиот фарови, освен.
Повратни информации од Купувачот
Купувачот Се Покаже
. Ние тест секој производ пред да оди надвор нашата врата.
• 1 IR-далечински (без батерија )
• некои 3 M Двојно Страна Лента
НЕ Светла(s) и/или Foglight(s) вклучени!
Светилка Видови : rgb 5050smd
Led броеви : 30leds -69leds по ореол прстени
Бојата се менува : 3-16 бои се менува со далечински контролер
Напон : 12 V
Температура на бојата : 7000 K (Бела боја)
Живот време : 30,000 Часа
Квалитет на осигурување : добар квалитет, да го положат деструктивни тест со една година гаранција
Соодветни модели : за Hyundai santafe santa fe 2007-2012
Ве молиме бидете сигурни дека вашата светлата е иста како на слика
Се врши увид и да ги тестираат вашите комплет пред да ја инсталирате. Контрола Метод : Усвојување IR remoter за контрола на led контролер, Кој има 24 копчиња, функцијата на секоја копче како во табелата подолу :
Осветленоста+ (8 во Сите)
Светлината- (8 во Сите)
Исклучување
На
Статички црвена
Статички зелена
Статички сина
Статички бела
Статички портокал
Статички зелен грашок
Статички темно сина
7 боја jumpy промена
Статички темно жолта
Статички синозелена
Статички браун
Сите исчезнат од & исчезнат во
Статички жолта
Статички светло сина
Статички розова
7 боја исчезнат промена
Статички слама жолта
Статички небото сино
Статички виолетова
3 база на боја jumpy
Wher да се одржи на модул кутија и IR приемник?
Секогаш се стави на модул кутија зад страната на совозачот светлата светилка и да се поврзете на модул кутија (црвена и црна жици) за патнички страна пак јачина на светилка stage1 или црвена жица за да ACC/Палење (црна жица до земјата).

Параметрите на стоката

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Hyundai Модел:
Santa Fe
Santa Fe-Година:
2007 година
Бренд Име:
HochiTech
Тип На Објект:
Ден Светлина
Име На Модел:
за Hyundai santafe 2007-2012
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.23kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
LED Чип и ABS
Специјални Функции:
Декорација
Автомобил модел:
за Hyundai santafe 2007-2012
боја:
16 видови на боја и 4 видови на fash
Лер Зрак Тип:
LED чип
Lumens:
3000Lm

Подобро ви се допаѓа

Тоа е дека школка има мала треска припаѓаат на нормалниот.Усвојување на Високомоќ, висока осветленост LE

1 Пар Килибар Пред LED Пак Сигнал Светлина За 20072017 Jeep Wrangler JK JKU Индикатор Ламбата Чадот ЛеќаLED Пак Сигнал Св

Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функц

2 парчиња / set КОЧАН LED светилки drl3 Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум За Ца

1 Усвојување на Високомоќ, висока осветленост САД се увезуваат LED монистра,што е доволно да предизвика д

Увозни Давачки : Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија Директна замен

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

1.5 м боја далечински управувач Led антена Светлината LED Безбедност Знаме LED светло Антена Осветлени бојаК

започнетекрајоткога ќе изберете "бесплатен превозот ", ние испрати без следење на број за мали наредби(н

Tcart 2 парчиња 8w Бели+Жолта Флексибилни Светла Дење Светилка во Дресот на кристал Ангел Око светилки drl Де

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

75 W ЛЕР Светилки сијалица, ПРЕДВОДЕНА Проектор Возење Светилки Мотоцикл H4 Џип H13 Со Сини светилки drl за Ха

Со цел да се контролира магла светилка,ќе мора да ги купуваат нашите универзална магла светлина прекину

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Ви благодариме! Опис : 100% Сосема нов никогаш не се користат или се инсталирани .Ако сакате да користите б

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму зем

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsгол

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ Ако не можете да добиете на нашат

Или не, ве молам, точно пред исплата Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како екако е можно, с

Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Л

само екстра долари 10 Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција Повратни информации 1 : Ние се

Можете да изберете за да го деактивирате DRLs (која сијалицата се уште ќе се користи како ваш висока зрачн

СпецификацијаБаза : T10 W5 W 194 501Led чип : 12*2835smdLiftspan : 65,000 часаОперативен Напон : 12 VФункцијаCANBбез ГрешкиНиска

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте г

Бидејќи некои автомобили имаат патен компјутер и протокол,на пример : Европскиот и Американскиот модел

Враќање : Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување), Купувачите Можат да се врати во 14 Дена, Ние ќе го замени

Scroll