Новак
Седумнаесет фанови поддршка член име печатење sweatshirt мажи жени kpop seung cheol vernon дино качулка pullovers

Седумнаесет фанови поддршка член име печатење sweatshirt мажи жени kpop seung cheol vernon дино качулка pullovers

Достапност: Залиха
DEN 756.00
DEN 1259.04


Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ги следните услови пред да нарачате :
1.Ве молиме имајте во предвид сите на мерење во нашата продавница е направено рачно,па ве молиме да се овозможи 2-3cm различни.
2.Ве молиме бидете сигурни дека ќе се проверуваат пред било наредба,ви благодариме за соработката!
3.Becasue на различни екран,па боја на облека може да се chromatism,ако ум тоа многу,ве молиме да не го местото цел.
4.Ако не сте задоволни со ставката што сте ја примиле,ве молиме контактирајте ме прво,не е важно, тоа е за квалитет или големина,јас ќе се обиде да го реши тоа,ве молиме да не даде негативна повратна информација одеднаш,ви благодарам многу!!!!!
Опис на производот
Седумнаесет фанови поддршка член име печатење sweatshirt мажи жени kpop seung cheol vernon дино качулка плус големина pullovers
Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме!
Големина на табелата
S : рамо 42cm биста 98cm должина 62cm ракав 59cm
М : рамо 47cm биста 106cm должина 65cm ракав 61cm
L : рамо 49cm биста 112cm должина 68cm ракав 61cm
XL : рамо 53cm биста 120cm должина 71cm ракав 62cm
XXL : рамо 55cm биста 125cm должина 74cm ракав 64cm

Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
SexeMara
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
ZXCJCFYLWY-133
Стил:
Повик
Тип:
Pullovers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни

Подобро ви се допаѓа

Азија Големина Русија Големина на САД / ЕУ Големина Рамо Биста Ракав Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инче

Жените дуксери 2018 Валентин Подароци Чипка крои hoody 2018 нова мода плус големина падне повлече Есен Femme pullove

Брза испорака.Секој проблем ќе биде решен преку комуникација Како да ги пратите parecl? Можете да ги пратит

Име : Едно Парче КачулкаБоја : ЦрнаГолемина : M,L,XL,XXL,XXXLМатеријал : ПамукОдговара Сезона : Пролет,Autum,ЗимаГо

"sweatshirt мажи" "mens дуксери и суичери" "3d sweatshirt" "sweatshirt мажите 3d печатење" "3d sweatshirt мажи" "mens дуксери и суичери б

.Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820

Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве мо

Големина(CM) Биста Рамо Должина на Ракав М 116 51 78 64 L 120 52 80 65 XL 124 53 82 66 XXL 128 54 84 67 3 XL 132 55 86 68

Азија Големина Русија Големина на САД / ЕУ Големина Рамо Биста Ракав Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инче

Азија Големина Русија Големина на САД / ЕУ Големина Рамо Биста Ракав Висина Тежина cm инчен cm инчен cm инче

2 "L69 / 27.Повратни информации1.Kawaii Симпатична мачка Дворот ДуксериAnswer : ___________________________ Note : Оваа облека гол

Големина(cm) Рамо Ракав Биста Должина cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен F 52 20.5 55 21.7 116 45.7 68 26.8 ЗАБЕЛЕШКА : ве Мол

Опис : 1 Предмет Тип : Print Sweatshirt 2 Материјал : 30% Памук,70% Полиестер 3.Стил : Мода / Неврзан / Streetwear / Битник / Уни

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења

Напомена : за Поддршка на сопствени фонтови,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го направи тоа !До

Една Големина : Биста 126cm Ракав 65cm Должина 70cmВе молиме овозможи 13 разликува поради прирачник за мерење ,

Dragon Ball Z Goku DBZ Кралот на желка патент pullover качулка јакна грбголемина информациизабелешка : следните инфо

Едно Парче јакна патент џемпер морнарица Правда cosplay костим качулка јакна качулкаголемина информацииз

.Превозот и Предавање на Превозот Метод на Испорака Датум на Испорака Задолжен Кина Воздухопловната 820

Scroll