Новак
20PCS/МНОГУ BD243C ДО 220 / FDP55N06 ДО 220 / SF10A400HDS ДА-263 / FDU8896 ДА-251

20PCS/МНОГУ BD243C ДО 220 / FDP55N06 ДО 220 / SF10A400HDS ДА-263 / FDU8896 ДА-251

Достапност: Залиха
DEN 499.20


Производ линкови за четири модели, соодветно,
Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.
Треба да изберете на кој може директно да го купите,
Ние ќе се организираме за да испратите веднаш.

Параметрите на стоката

Приклучок Тип:
BD243C, FDP55N06, SF10A400HDS, FDU8896
Бренд Име:
CazenOveyi
Број На Модел На:
US
Употреба:
Стандард
Излез Тип На:
Стандард
врска:
Стандард
Излезниот Напон:
Стандард

Подобро ви се допаѓа

Вовед : HP02 A супер паралелно класа регулиран серво напојување, ниска внатрешна корозија, висока прецизно

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

AC24 V пак DC12 V3 A камера адаптер трансформатор модулОпис : Модул Својства : неизолирани buck модул (ДОЛАР) Испр

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Опис На Производот100% Сосема нов 100 V 240 V AC да DC Адаптер * Влез : 100 V~240 V , 50~60 Hz * Излез : DC 5 V 1А * DC plug големина Н

КАПА Префрлување НИ 16 V 330 UF Size 8*11 mm NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и оригиналниН

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид под

Почитувани Купувачи, ве Молиме обрнете внимание на следново настава по приемот на нашата чипови На BGA чи

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

1 mm приклучок совет како LCD / LED / ТВ Звук Кутија, Led Лента / Безжичен Рутер,АДСЛ Мачки, ЦЕНТАР, Прекинувачи,

Кабел должина : околу 90cm Пакет : 1 x 19 V 2300m A Адаптер за Напојување на Овој адаптер има поинаков изглед и ние

Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба Ве молиме им

КАПА Префрлување НИ 50 V 100 UF Size 8*11.5 mm NIPPONCHEMIЕДИН КЕНТАКИ Висока фреквенција низок отпор нови и оригинални

Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.Ние ќе ви одговори вашиот email во рок од 24 ч

Сосема нов и висок квалитет Водоотпорен пластичен капак Лесен и удобен да го инсталирате...

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Производ линкови за четири модели, соодветно,Секој модел за испраќање на 20 КОМПЈУТЕРИ.Треба да изберете

Scroll