Новак
Жените Флорални Жакард Готски Црна И Виолетова Корсет Половината Обликувањето Bustier Врвот Исечете Overbust Corpetes E Espartilhos Секси Korset

Жените Флорални Жакард Готски Црна И Виолетова Корсет Половината Обликувањето Bustier Врвот Исечете Overbust Corpetes E Espartilhos

Достапност: Залиха
DEN 477.00
DEN 954.24


Параметрите на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Возбудува
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Секси
Бренд Име:
CORZZET
Материјал:
Најлон,Spandex
Материјал Состав:
Сатенски + Чипка
Број На Модел На:
2805
Снабдување Тип:
Во акции на објектот
корсет стил:
Готски & Викторија & Булчински
Скелетот:
10 Пластични Коски
Затворање:
Пред Челик Busk Затворање, Грбот Лента Алкохол
Боја на располагање:
Виолетова, Зелена, Црвена, Беж, Црна, Бела, Розова
Големина на располагање:
S / M / L / XL / XXL
Вклучуваат:
Корсет Врвот G-string
Функција:
Телото Обликување / Слабеење / Push Up / Половината Обука
Пакување детали:
1pcs / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу во кина

Подобро ви се допаѓа

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Пред Нерѓосувачки Челик Busk затворањеЛанче назад со 9 grommets100% парична Казна

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 10Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 10 grommetsЛента ЧипкаPleated ТримНе Suspe

Спирала Челик КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Прстен Тока ЗатворањеЛанче назад со 10 grommets100% Парична Казна

20 Спирала Челик Коски4 Рамни Челични КоскаБрој на Bonings : 24Пред Челик Busk ЗатворањеЛанче назад со 11 grommetsСо

2) Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек.Боја : Црна,бела,Розо

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Страна Кука & Око ЗатворањеЛанче назад со 10 grommets100% Парична Казна Памук Twill

Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купување на голем број на одредени објекти, ќе обе

Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно ние ги испратите вашите пакет адреса е што да

Corzzet Nightwear Секси Корсет и Bustier со чаша Girdle со Црвен Сатен&Чипка Ремени Појас Дише долна Облека S2 XLОписи : 100

Бренд : Corzzet Пластични Коски Број на Bonings : 6 Назад Три Линија Куки и Очите Затворање Underwire Градник Чаши Со

Пол : Жените и МажитеБренд : Corzzet SKU : ZHG086 Стил : Гроздобер Steampunk Торба Големина : Надвор Висина за 24cm27cm, Внат

Пластични КоскиБрој на Bonings : 10Назад 3 Кука и Затворање на ОчитеПритисни До Underwire Првенство, Исечок Градн

Ако не сте сигурни што големината ќе треба Ве молиме контактирајте со нас ако ви се интересни во купувањ

Пластични КоскиБрој на Bonings : 12Пред Челик Busk затворањеЛанче назад со 9 grommetsЛента АлкохолСо Приватноста Pa

Најдобрите ПродавачиОписSteampunk корсет со флорални вез, underbust, челик boned, пред метален прстен тока затвора

Scroll