Новак
Мама и Мене Мајка и Ќерка Бебе Фустани Семејство Свадба Облека Мајка Ќерка Божиќ Туту Фустан Принцеза се Облекуваат на Модел Покаже Собата

Мама и Мене Мајка и Ќерка Бебе Фустани Семејство Свадба Облека Мајка Ќерка Божиќ Туту Фустан Принцеза се Облекуваат на Модел

Достапност: Залиха
DEN 5231.00
DEN 5231.04

Цената е за едно лице само(поддршка прилагодите,треба да ми кажете големина)
ако треба за мајка и деца pls плати заедно
Како да се купат 2 облека и за девојка и мајка? Чекор 1 : ве Молиме изберете боја и големина за девојка. Потоа кликнете на "додади во кошничка". Чекор 2 : "Продолжи Шопинг" за да изберете боја и големина за мајка ми. Потоа додадете во количката. Чекор 3 : "View количка" да плати за двата облека
1. ние обично брод вашата нарачка во рок од 2 дена во приемот на вашата исплата.
2.ние брод предмети преку EMS,UPS-от,DHL,FEDEX,ТНТ ,epackt или Кина/Хонгконг Пост воздухопловната, ,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
3. Помалку $100, предаден од страна на Кина/Хонгконг пост. Над $100, предаден од страна на EMS, UPS-от, DHL. Тоа обично трае 5-8days за испорака.
4. Кина /Хонгконг пост, нормално земе 15-30 дена до вашата локација, но понекогаш поради сопствени должност или времето проблем, тие може да бидат одложени се малку подолго, искрено се надевам дека ќе може да чекаат за неколку дена во трпение.
1. Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодариме за вашата вредност време.
2. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине netural (3 ѕвезди)/негативни(1-2 ѕвезди)повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за да го реши вашиот проблем

Параметрите на стоката

Големина:
mom S, mom M, mom L, mom XL, mom 2XL, mom 3XL, mom 4XL, 12M, 18M, 24M, 3T 4T, 5T 6T, 7T 8T, 9T 10T, 11T 12T
Бренд Име:
Aiqingsha
Тип На Објект:
Фустани
Материјал:
terylene
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната на котираните година:
Есента 2017
Боја Класификација:
светло портокалова
Применливи секс:
жена
НЕМА.:
ZY

Подобро ви се допаѓа

Цената е за едно лице самоако треба за мајка и деца ,татко ми pls плати заедноКако да се купат 2 облека и за

Овој фустан треба 7 до 10 дена може да се испрати, и ние ќе го користиме DHL Или eЕМС или ПРОЗОРЦИ бесплатен п

Тоа обично трае 58days за испорака Бидејќи вашето мислење е важно за нашата иднина бизнис, ние искрено се н

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови 100% Eyelash чи

Цената е за едно лице само ако треба за мајка и деца pls плати заедноКако да се купат 2 облека и за дете и ма

07"Пакет : 1 buc фустан, ѓердан не ги вклучуваат,Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот мето

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет Лето Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови три

ВЕ МОЛИМЕ СЛЕДЕТЕ ГИ ГОЛЕМИНА НА ТАБЕЛА ДЕТАЛИ ЗА ДА ИЗБЕРЕТЕ ГОЛЕМИНА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ !ГОЛЕМИНА НА НАДОМ

Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информа

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Лето Пролет бренд дизајнер нови кратки ракави фуста

02 "56 Девојка 140 / 140 78 см / 30.39" / Мајка XL / XL 100 cm / 39 Ако сакате да трговија на големо, ве молиме да се чувств

Мајка и Ќерка Џемпери 2017 Нови ПРИКЛУЧОЦИ Јагода Печатени Јакна Семејство Појавување на Облека Зима Обл

MANHAGU Бренд 1 парче Семејно стебло Појавување на облека Лето Кратки ракави Тмаица Појавување на Семејств

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,100% Сосема Нов и висо

Семејството Облека Мајка и Ќерка Т кошула и здолниште Облека поставите Семејство Појавување на Облека

2017 Божиќ Деца Возрасни Семејство Пижами Поставите Подароци !!Висок квалитет и Сосема нови 100% Главната Б

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИЕлемент : лабавалинија форма целосна ракави зимски сти

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 62 64

СЕ КАЖЕ НЕ НА НИЗОК КВАЛИТЕТ !! САМО ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ Е ДОЗВОЛЕНО ДА СЕ ПРОДАВА ВО ОВАА ПРОДАВ

1 Парче Семејство, Мајка, Ќерка маици Лето Цртан филм Животни И Ѕвезда Tshirt Појавување Мајка, Татко, Син на

Можеби како овие : Дете Големина Ознака големина НАС големина Должина Биста Половината висина од 100 3 53 62

ѕвезда nd1 Парче Семејство појавување на облека мајка и ќерка облека семејство изгледа тмаица мајка син

Мајка и Ќерка се Облекуваат Семејство Појавување на Облека, Облека за девојки и Жени, Мајка и Ќерка Фуст

БРЕНД CHILDHOODDAYS МАЈКА И ЌЕРКА ПОЈАВУВАЊЕ НА ФУСТАНИ2017 Пролет, Есен Зима бренд CHILDHOODDAYS дизајн нови кратки р

Scroll