Новак
50PCS M4 M5 M6 М8 M10 Јаглероден Челик Цинк Позлатен Челик Занитвам Заковки За Автоматско Ладење хируршка постапка Видови На Метални Плочи

50PCS M4 M5 M6 М8 M10 Јаглероден Челик Цинк Позлатен Челик Занитвам Заковки За Автоматско Ладење хируршка постапка Видови На

Достапност: Залиха
DEN 173.00
DEN 233.28

Тоа ќе биде од 7 до 25 дена да испорача . Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Ние нема да бидат одговорни за испорака или за осигурување на трошоците настанати во враќањето точка назад кон нас. изгорени или оштетени во било каква форма. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различните области на Оваа табела само што нудат референца на пристигнување време, не значи дека ние испорака на сите од следните земји.
За прицврстување област на различни видови на метални плочи, цевки и други производствени индустрии. прирачници итн. Ова вклучува пакување. ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 8 Часа на Ден. Mail транзит време е наведено погоре најдобри проценува но не гарантира. бидејќи имаме споменато превозот време постојано. Предмети ќе пристигне во 7 до 25 работни дена. Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас, за процесот на вашите врати предмет на ПОВРАТНИ информации и КОНТАКТ ве Молиме НЕ го остави негативен или неутрален повратни информации ако havent примен објект во 30 дена . Ве молиме контактирајте со нас преку Порака ако НЕ сте добиле објект во 30 дена. ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија
.
Материјал : јаглероден челик Површина третман : цинк позлатен Количина : 10pcs Внатрешната нишка Вкупната тежина 001 М4 околу 15g 002 М5 околу 19g 003 M6 околу 38g 004 М8 околу 55g 005 M10 околу 84g
50 компјутери цинк позлатен челик занитвам
ПРЕВОЗОТ Наредби обично се испраќаат надвор во 1-2 работни дена (главно во рамките на 24hours) преку Кина пост Воздух. Ве молиме изберете некои локалните продавачи. не го покривајте предмети кои биле злоупотребени. тоа мора да се врати во Фабричка Состојба. Ако ви се врати на точка купени од нас.

Параметрите на стоката

Внатрешен Дијаметар:
М4, М8, M10, М5, M6
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
15110043S01
is_customized:
Yes
Количина:
50 парчиња
Материјал:
Јаглероден Челик
Површински третман:
Цинк Позлатен

Подобро ви се допаѓа

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Царинските такси, нормално, обвинет од страна на превозот компанија или наплатените кога ќе ги собереш

Јас ќе бидам прифатена Ви благодариме за соработката Се Враќа & Наплата Политика1 Верувам дека добрата к

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Ако сте ги добиле вашите задоволни објект, не pls ми даде 100% совршен "Пет Ѕвезди" оценки за нашите производ

Превозот и Поштенски1 Постојат пријави се на купувачот?s одговорност Увозни давачки, даноци и давачки ко

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Препорачана пратка на располагање, pls проверете кај нас за детали Понекогаш треба повеќе од неколку ден

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или преку емаил Ние сме подготве

Реконструкцијата се достапни само за неисправни производи и мора да ни даде специфична причина за наши

Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или преку емаил Ние сме подготве

Имаме професионални фабрика за производство на сврзувачки елементи Ако сакате некои производство нем

Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или преку емаил Ние сме подготве

Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или преку емаил Ние сме подготве

Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или преку емаил...

Можете да добие целосна наплата откако ќе го добиете вашиот врати објектот Понекогаш треба повеќе од не

Имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку интернет или преку емаил...

Scroll