Новак
Бесплатен превозот на 1PC Легиран челик направени десната рака прирачник провира умира 2-18 UNS Die Провира инженер Алатки за Тема Производител

Бесплатен превозот на 1PC Легиран челик направени десната рака прирачник провира умира 2-18 UNS Die Провира инженер Алатки за

Достапност: Залиха
DEN 2783.52


Параметрите на стоката

Број На Модел На:
В. Џ.-ХС-UNS 2-18
Тема Ветер:
Право
Тип:
Умре
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Легиран челик
Број на Парчиња:
1pc
Објектот:
UNS DIE
Материјал:
Тешко челик легура
Примена:
За челик, metao workpiecel обработка
Спецификација:
2-18 UNS
Прецизност одделение:
H2
КОЛИЧИНА:
1pc

Подобро ви се допаѓа

Спецификација : Материјал : HSS6542 Површински третман : Титаниум обложена Боја : Како на сликите покажуваат

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.Тоа е невозможно да се

Ние не сме секогаш најевтин,но ние секогаш сме најдобри За било какви прашања, pls се чувствуваат слободн

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво,

Опис : 1pcs ХСС Десната Рака Умре 1"24 UN Умира Провира 124 UN

Новиот ABS пластика shuck е цврст и издржлив Снимката е направена од долг живот антинарушување јаглероден ч

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Опис : 1pc ХСС M4 X 0.5 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc M4 X 0.5 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : M

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : High Speed Челик, Титаниум Позлатен Боја : како што е прикажан

Опис : 1pc ХСС М9 X 1.25 mm Приклучок Лево Допрете и 1pc М9 X 1.25 mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Пред да се

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски

Опис : 1pc ХСС М12 X 1mm Plug Лево Допрете и 1pc М12 X 1mm Лево Умре Провира АлаткаСпецификација : Големина : М12 X 1mm на

За Метрички Чешми стандардни параметри како следново : M3.00Ако треба Нестандардни ве молиме контактирај

Опис : 1pcs Метрички Десната Рака Допрете го M14 X1.0mm Чешми Провира Алатки 14mm X1mm теренот

Scroll