Новак
SXDOOL Оригинални нови WD402012BM 4020 12V 0.10 НА 4CM два жица тивка фан префрлате

SXDOOL Оригинални нови WD402012BM 4020 12V 0.10 НА 4CM два жица тивка фан префрлате

Достапност: Залиха
DEN 510.00
DEN 671.52


Параметрите на стоката

Бренд Име:
SXDOOL
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
WD402012BM
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Јавната верзија на дизајн спецификација на графичка картичка , бидете сигурни дека графичка картичка п

МОДЕЛ : 4 C230 HBФАН ГОЛЕМИНА : 120*120*38 MMНапон : 230 V (50 / 60 HZ)Актуелни : 0.13 / 0.11 Намоќност : 22 / 19 WРотирачка брзина : 265

dustproof Скара Нето За 8 CM 80 MM ВентилаториПараметри : Димензии : 80mmМатеријал : пластикаЦел : користете за 80mm ф

Модел : PF80252 V1000 c A99Големина на : 80 * 80 * 25 ммПараметри : 12 каде v0 314 а 4.1 W 60 CFM 4800 ВРТЕЖИ во минута

8 CM 8020 20 V 0.13 НА 3108 NL09 WB59 3wire вентилаторот за ладење

TKS за вашата поддршка! Грешки ретко се случи Ако не е , ве молиме контактирајте со нас одеднаш пред да зам

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад (2) Ако купите погрешен т

ЗаврткиТермин За Предмети 1 Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил / чиле, ве молиме

Нови Оригинал, за MSI GTX980 / 980 Ti графичка картичка кулер фан со топлина мијалник

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(

Димензии : 120 X120 X38Напон : 220 VРамка : црна насликани алуминиумски легури корозија, влага доказ структура ;П

Gdstime 5 V 92x92x25mm Brushless DC USB ВентилаторПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : USBНоминална Напон : DC 5 VНоминална

3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.25

Ако сте купиле погрешна точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го и

GDT AC напон 220 V 12 W 0.1 Крстпроток на Крстот Проток на ВентилаторПараметри : Модел : HL30190Изолација класа : Б ни

Gdstime Мини 30мм x 30мм x10mm 5 V Dc Вентилаторот за ЛадењеПараметри : Димензии : 30x30x10mmКонектор : Dupont 2 PНоминална На

DC 5 V 2 Pin 7 Ножеви 3010 S 3cm 30мм 30x30x10mm Мали Brushless Вентилаторот за ЛадењеСосема нов,одличен квалитет со атракти

GDT Затемнување на сонцето Портокал Шарени LED Фан 120x25mm 12 V 3 PinПараметри : Димензии : 120x120x25mmКонектор : 3pinНоми

GDT 9225 92x92x25mm DC Фан USB Конектор 5 VПараметри : Димензии : 92x92x25mmИмајќи Тип : РакавКонектор : USB конекторНоминал

Модел : T92 E12 BMA707Спецификации : 92 X92 X38 MMНапон : DC 12 VАктуелни : 0.66 На4жица доведе страна на PWM серверот фан

Нови Оригинални 6cm CS01 C 6023 12 V 200m A 3wire вентилаторот за Ладење PLCXU1050 C

Pls контактирајте со нас пред да ни даде негативни повратни информации или ниска ѕвезди.Предмети ќе брод

Scroll