Новак
моден 2017 Сребро Студ Обетки Претерано Долго Tassel Обетки за жените уво позлатен Сребрен Накит alibaba изразуваат големо

моден 2017 Сребро Студ Обетки Претерано Долго Tassel Обетки за жените уво позлатен Сребрен Накит alibaba изразуваат големо

Достапност: Залиха
DEN 58.00
DEN 115.20


Следете нас

Параметрите на стоката

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
eh225
Бренд Име:
RUOYE
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Материјал:
Никој

Подобро ви се допаѓа

ГШ 2017 се Зголеми Златна Боја Високо Полиран Обрачот Голем Студ Обетки Поплочен со ААА Австриската Кубни

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Големина : 7mm*10мм Тежина : околу 3g Метал тип : Sliver Материјал : Sliver Позлатен & ААА Циркони ПРОИ

На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ве молиме да го пот

На earing игла е сребро 925ПакетНакит ќе дојде со подарок кутијаПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЕВАЛУАЦИЈА1.Ако не ст

СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина П

Дрвото Форма Студ Обетки Црвено Виолетова Боја Кристално Јасно Кубни Циркони Уво Ноктите Кристал Мода

(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Mail ИЛИ Epacket

12 Пара / Многу Симулирани Бисер Обетки Црно Бела Боја Во Облик На Триаголник Кристал Кристал За Жените Pen

Испрати нашата produciton Нема да ни ,како X001кажи ни како да го промените тоа ,или можете да го испратите ваши

Злато Боја Долго Лили Бел Цвет Обетки За Дами Earings Мода Накит Кубни Циркони Уво Студ Партија Свадба Дода

Пред целние ќе испрати нов дизајн за вас2.Испраќање на нарачката до насУслугата ние снабдување : 1.Ако ва

значи, вие не треба да се прашање на спор.Ние исто така нудиме брза испорака метод : Ако ви е потребна за З

316 L не ' Рѓосувачки челикникогаш не / дамка / ги кородираат / рѓа / оксидираат или пак црна !!Needn не за од

Scroll