Новак
Симпатична 3D Цртан филм Потчинети Меки Силиконски Случај на Кожата Покритие За Apple iPod Touch 6 6 6G Допир 5 5 5G Задниот Поклопец

Симпатична 3D Цртан филм Потчинети Меки Силиконски Случај на Кожата Покритие За Apple iPod Touch 6 6 6G Допир 5 5 5G Задниот

Достапност: Залиха
DEN 145.00
DEN 157.92


Производи опис
1.100% сосема нов висок квалитет со силиконска случај
2.Симпатична 3 D Цртан филм Потчинети, Чудовиште Sulley
3. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстранете
4. Заштита на површина од нула знаци ,прашина , отпечатоци од прсти
5. Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контрола и пристаништа, без отстранување на случај
6. Компатибилен за Ipod touch 5/6
Детали за производот

Параметрите на стоката

Материјал:
силикон
Големина:
Perfect fit in
дизајн:
Симпатична,Животински
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Карактеристики:
Меки Силиконски Случај
Бренд Име:
YINGHUI
ОДГОВАРА ЗА:
Apple iPod Touch 6 6 6G Допир 5 5 5G
боја:
Црно/Сино/Sky Blue/Brown/Розова/Виолетова/Роуз Розова/Red/Бела
Тип:
Мека Случај
Број На Модел На:
За Apple iPod Touch 6 6 6G

Подобро ви се допаѓа

Answer : ___________________________ NOTE : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење н

Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака : Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се пров

J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваатШопинг Водич : Услуги на клиентите е нашиот Б

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!1 Ако вашиот вкупен цел изн

Антипропадна S Линија TPU Гел за Кожата Случај Маска За i Phone 6 6 S / i Phone 7 универзалнаОпис 10 0% Сосема Нов Прои

Facever Bling Сјајот Случај За i Phone 8 8 Плус Луксузен Кристал Кристал 3 во 1 Заштитна Силиконска Телефон СлучаиК

Негативни повратни информации нене реши ништо Ние ќе замена на неисправни предмети : 1 да 1 размена Клиен

Attion Овие Ве Молиме1 Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.2 Руски

Сосема Нов 3 D Потпирачот Телефон Покритие за Huawei Колега 9 Случај Хибрид Покрие 5.9" TPU+PC 360 Целосна Заштитна

Attion Овие Ве Молиме1 Ве молиме избрано вистинскиот модел за вашиот телефон , не цел тоа е погрешно.2...

Прстен Случај за i Phone X Стрии Картичка Џеб Задниот Поклопец за i Phone X Мат Бизнис Телефон Заштитна СлучаиЗ

Добредојдовте на нашиот beautysupplier продавница!!!Молиме Забележете : Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остава

zuk Z2 Про мека случај транспарентен боја тебе покрие 5.2"~ Купи тоа сега може да добиете еден допир за да го

Оригиналниот NILLKIN За Sony Xperia XA Ултра Случај Ултра Тенки и Дебели TPU Случај Hight Квалитет на Задниот Поклопе

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Трговија на големо / dropship

За Huawei колега 7 Случај Protecter Луксузни Тешко Назад Случаи Пластични Мат PC Целосна Покрие Случај За huawei иск

BEBIRDCASE е посветен на обезбедување на клиенти со високо квалитетни производи и одлична услуга...

Scroll