Новак
Златна panno,Везана,Везови,DIY портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,14ct прегратки Крст-бод,Сетови За Везови

Златна panno,Везана,Везови,DIY портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,14ct прегратки Крст-бод,Сетови За Везови

Достапност: Залиха
DEN 192.00
DEN 348.00


Ова е крстот бод
Бода : 114w x 114h
Големина на слика : 20.7 x 20.7 cm
Големина на платно : 24.7 x 24.7 cm
Боја (Embroidering ткаенина) : Бела
Answer : ___________________________ Note :
(14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.
По завршувањето на крои,да се стави на платно во вода за половина час,а потоа да се исуши,а потоа ќе може да направи рамка за тоа.
податоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

Параметрите на стоката

Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
девојката се бакнуваат снешко
14CT Големина:
20.7x20.7cm

Подобро ви се допаѓа

Топ Одделение,Со Висок КвалитетКвалитетот е ист како и DMC.На сите им се допаѓа.14КАРАТНО и 11ct14ct е празно п

100% еколошки памук.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите Ние ј

На пример, 11 CT смета значи постојат 11 ребра во еден инч ткаенина, 14 CT значи постојат 14 мрежи во еден инч тк

1930330101535649 Нови и Топли парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Радост не

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) Употреба растворливи заштита на животната средина ма

Доволно Embroider теми x1 сетЗлатна опашка Embroider игла x2 Додај во Продавница Листав.РегионотПревозот АгентОбр

Добредојдени да ги споделат нашите производи во Facebook, Twitter, Вкусни Посетете ја нашата продавница е Тоа Ш

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Ние нема да наплата на превозот об

100% точни печатени ткаенини(11 CT ) и бело платно (14 CT) Употреба растворливи заштита на животната средина ма

Класичната делфин Смета Крстот Бод 11 CT Печатени 14 CT Крстот Бод DIY Кинески Памук Крстбод Комплет Везови В

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

Слики и опис се само за референца, ве молиме во вид преовладува (11 CT) ве Молиме да користите 3 насоки теми

Објектот испратени од КИНА Пост Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 40 д

Scroll