Новак
Жешка Мода Булчински Свадба Кристал Кристал Бисер Коса Клип Чешел Pin Headband Diamante Нови

Жешка Мода Булчински Свадба Кристал Кристал Бисер Коса Клип Чешел Pin Headband Diamante Нови

Достапност: Залиха
DEN 136.00
DEN 143.52


- Paypal е единствениот прифатен метод на плаќање по овој пат. (не вклучувајќи ги и "за продажба" предмети)
- Ние прифаќаме објект wholes.
- Ако не сте задоволни со објектот добиле, ве молиме да ни кажете проблем љубезно. Вашиот бизнис е навистина ценети. (безбедноста на прво место)
- Плаќањето е да се направи не повеќе од 7 дена од денот на аукција крај.Ако не ве молиме да ни каже. Можеме да им дозволиме на нашата фабрика да го направи тоа за вас.
- Ако сте во сад Објектот ќе се испраќаат прва класа парцела во Америка mail Проценка 8-15 работни дена, со следење на број нормално,во зависност од временските услови, царината,одмор, површина и така натаму. Ако имате прашање за не појавување, ве молиме да ни каже.
- Ве молиме ги споделите со нас вашето мислење, така што можеме да ги подобриме нашите услуги и производи подобро. Ако не е, ве молиме љубезно ни испрати повторно.
- Ние брод за да се потврди paypal, и e Bay адреси од безбедносни причини.
- Објектот мора да се врати со точно сè што беше донесено со. И ќе добиете брз одговор, освен мрежа задоцнување.
- Ако имате проблеми со правење на вашиот плаќање со Paypal, ве молиме контактирајте со Paypal за помош. Ве молиме имајте предвид дека.
- Ние се стремиме за професионални информации за производот,вклучувајќи детали и слика за вас.Ве молиме бидете сигурни дека вашата paypal, и e Bay адресата е точно кога ќе конкурираат на нашиот објект.
- Добивање на одговор во рок од 24 часа.
- Клиент Задоволителна
- Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
- Сето она што се продаваат се 100% НОВИ на висок квалитет.
- Ако сакате други поврзани електронски производи, можете да не контактирате за повеќе информации.
-
-На Европа или на други земји, област, тоа ќе потрае повеќе дена на пат.

Параметрите на стоката

Големина:
One Size
Број На Модел На:
Headband
Материјал:
Памук,Viscose
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Косата Чешли
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Headwear

Подобро ви се допаѓа

Добредојдовте на Нашата Продавница2017 Нови Жените Крупните Коса Канџи Жените Коса Додатоци За Коса Стег

Grosgrain Лента Деца Бутик за Коса, Лак Алигатор коса клип години еластична губење на гумени бендот коса врс

Наплата е прифатена само ако објектот за замена е надвор од акциите Ве молиме не остави никакви негатив

Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на тцен

Повеќе од $150,испраќаат преку нашата ПОБРЗО ПРЕВОЗОТ МЕТОД5.Ценети за вашата шопинг и љубезно им помогне.

Состојба : Нова Коса додатоци материјал : Други материјали Тежина : Околу 140g Пакет вклучува : 2 X Сунѓерот

ДОКОЛКУ НАРАЧКАТА ДО НИЕ БРОД од СТРАНА на EPACKET БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ НАЧИН Поставен имитација Sinamay Fascinators

1.Објектот спецификитеСе продава 200pcs Мали bitty коса лакови за доенчиња години & малку девојки во pinks Беспл

1.Објектот спецификитеСе продава 120pcs Grosgrain Clippie Лак за Коса Убавината на Косата Додатоци Слободни shipping Rib

Благородна и елегантен,девојки неопходни работиБонбони Боја и Висок КвалитетДобар Подарок За Бебе Дев

Материјал : а rtificial цвет 4 Акции Боја : жолта,виолетова,сина,портокалова Количина : 1pcs Може да имаат малку

Ако треба да плаќаат на други начини, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку емаил или о

Опис на производот Точка Име : DIY ШНОЛИ боја : сребро Големина : 45mm Количина : 3 00pcs / многу Пакување : Opp кеси

Моден памучна ткаенина headbandпромена на бои секојдневниот и направете ја вашата шарени живот!Превозот : в

Сертификати : Испорака : 1.Ние сме подготвени да ви помогнеме осветлувањето на екранот на вашиот КОМПЈУТ

Материјал : а rtificial цвет 4 Акции Боја : беж,жолта,јоргованот,црвена Количина : 1pcs Може да имаат малку боја р

Producr Детали1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет2.Материјал : памук3.Повод : Секојдневниот Живот / Партија4.Паке

Scroll