Новак
Linyixun Вистински Фото Сатен Сирена Вечерни Фустани со Појас Долго Мајка на Невестата Фустан од Чипка Фустани за Свадба партија

Linyixun Вистински Фото Сатен Сирена Вечерни Фустани со Појас Долго Мајка на Невестата Фустан од Чипка Фустани за Свадба партија

Достапност: Залиха
DEN 4570.00
DEN 5712.00

Превозот времето е 3-8 дена.

Параметрите на стоката

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 14W
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Број На Модел На:
Мајката на Невестата Фустани
Бренд Име:
linyixun
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques,Sashes
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина

Подобро ви се допаѓа

Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан2 .под биста = ? 6 Боја може да варира помеѓу разли

Превозникот ИмеПроценето Време во Транзит од Кина до ДестинацијатаDHLВо Северна Америка,Европа, Азија и

Ако имаме реални слики за нашата фустани, ние мора да прикачите нив под фотографии покажуваат дел, может

com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и We

П : Може ли да цел овој фустан во различен стил / ткаенина / должина?A : Секој фустан е внимателно да се скро

За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да

Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе Може да се пресмета превозот ц

Ако ја надмине 24 часа, ве молиме испратете порака до нас за да проверите, доколку тоа се уште не може да с

com answer : ___________________________ Note : за Време на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник,п

Зошто Да Изберете Su Zhou Huqiu Фустан Фабрика ?Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & М

Ако ме контактирате со вашиот врати барање во подолго време од 5 ДЕНА по сте го добиле вашиот пакет...

Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 57 Работни Дена DHL 35 Работни Дена ТНТ 35

Ве молиме следете ги мерење инструкции, и да се измери себе внимателно.Ние силно препорачуваме да имате

Половината : _________3.Вистински Фото СнимањеНие се земе фотографиран за секој нов стил во нашата сопствена

2)Ако сакате да се направи фустан во Стандардна Големина ,ве молиме да ја најдете вашата големина од табе

Dressv Половина Ракави Сива Мајката На Невестата Фустани Прилагодено Beaded Ruched Композитни Свила Chiffon Мајка Д

За некои определени региони, превозот преку ЕМС или ТНТ се бесплатни; за неколку такси може да биде обви

com Fedex Северна Америка, Европа, Азија, Австралија, Превозот само да се земе од 35 дена, во други земји, тоа ќ

Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врат

Сопствени стилови или цел со било прилагодување не се враќа.Ве молиме не го отворите нов разговор, се до

За да изберете стандардна големина, ве молиме љубезно укажуваат на САД, велика БРИТАНИЈА и во Европа Гол

Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете даконтактирајте не директно.Рамо д

Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена Можете да изберете метод што е најзгодно за

Scroll