Новак
Со предрасуди пелена кеси Ранец mummy преносни мултифункционален бебе пелена торба бебе големи складирање mummy породилно торба Гласник

Со предрасуди пелена кеси Ранец mummy преносни мултифункционален бебе пелена торба бебе големи складирање mummy породилно торба

Достапност: Залиха
DEN 2111.00
DEN 3837.12


За рефус со цел : ве Молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку порака . Начин На Плаќање 1.Ние препорачуваме ЗАЧУВАМ се обезбеди плаќање. 2 Исплата треба да се примени во рок од 5 дена откако ќе го купите. Превозот одложување & Следење на број 1 Ние се обидуваме се потрудиме да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро. Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата. Ако тоа е оштетен , ве молиме да одбие да ја прифати и контактирајте со нас што е можно поскоро. 2. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме промени во Зачувам пред да ја плаќате. Даноци,Царински и Давачки Ние не додадете даноци, ДДВ или други скриени трошоци. Вие плаќате ни она што го гледате на фактурата, односно стоката подзбир + превозот на трошоците (не вклучуваат давачки). За нас, Наша цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас. Ве молиме ни e-mail пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, или да се отвори било која спорови. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се потрудиме да ги реши прашањата за вас. Ние го цениме вашиот бизнис, Вашата поддршка е најголемиот мотиватор за нас и да се развие бизнис и подобрување на услугата во годините што доаѓаат.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Пелена Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Beibao-101
Објектот Висина:
39cm
Објектот Должина:
31cm
Затворање Тип:
Патент
Големина:
(30cm
Главен Материјал:
Полиестер
Стил:
РАНЕЦ
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Ширина:
15cm
Бренд Име:
со предрасуди
Име на производ:
бебе пелена кеси,кеси nappy
Nappy торба за мајката материјал:
Водоотпорен
боја:
Розова, виолетова, Темно сина, зелена, беж
Стил:
Повик,рекреација
Употреба:
За чување на бебе е нешто
Funtion:
Ранец,рачна ташна рамо кеси,tote,гласник кеси
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Име : Mummy на Модниот Пелена Кеси,100% Сосема Нов,со Врвен КвалитетТежина : 0.58 KGБоја : Црвена, Сина, Портокало

Пс : оваа пелена торба не одговара на шетач клипови и менување на подлога,ако имате потреба од нив ,ќе тре

Сосема Нова Мода Пелена Кеси Топла Mummy Infanticipate Mummy Бебиња Кеси Nappy Кеси Mutilфункција Мајка Бебе Tote Млеко Ку

Патување поставено Високо квалитетен водоотпорен преносни човек toiletry торба жените козметички организ

dianxiaobao_1dianxiaobao_22016 година Реално Нови Bolsa Maternidade Nappy Торба Пелена Рамената Мајка Голем Капацитет Хан Издан

Големина : 28*17*43cm(L*W*H)Боја : црна,сива,црвенаПакување : 1pc ранец, торба+1pc шише торба

dianxiaobao_1dianxiaobao_22016 година Топла Продажба Mochilas Пелена Торба Mummy Мултифункција Мода Висок капацитет Мајка П

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Heine Бесплатен превозот 2017 Мода Торба Водоотпорен Бебе Пелена Торба Мултифункционален Mummy

Големина : 31*20*40cm(L*W*H)Боја : сина,црнаПакување : 1pc ранец, торба+1pc влажни parpe кутија+1pc менување на подлога

Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елеме

Димензија : 16*13*6(инчи) Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Ако ст

Мултифункционален Mummy Породилно Торба Бебе Nappy Пелена Кеси Чанта Tote Организатор Торба Патување Складир

Пакет содржи : 1*mummy торба Мултифункционален Пелена Торба Водоотпорен Mummy Торба Големина : 35*18*14cm

5 Бои Мода Mummy Породилно Nappy Торба Бренд Голем Капацитет БебеТорба Патување Ранец Дизајнер Старечки Торб

Scroll