Новак
9x13mm Шарм боја стаклени монистра teardrop waterdrop микс-боја мода накит одлуки 15 B1085

9x13mm Шарм боја стаклени монистра teardrop waterdrop микс-боја мода накит одлуки 15 B1085

Достапност: Залиха
DEN 103.00
DEN 157.92

големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме! 9x13mm Шарм боја стаклени монистра teardrop waterdrop микс-боја мода накит одлуки 15" B1085
.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.5 инчи во мерењето.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни даде можност да го реши било каков проблем што може да ве вознемири и фрустрираат вас.

Параметрите на стоката

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Форма:
Marquise Форма
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
B1085
Материјал:
Стакло
Обликот:
Waterdrop Teardrop
Објектот Дијаметар:
9x13mm
Надворешниот Дијаметар:
15

Подобро ви се допаѓа

Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакат

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

00 / многу10 парчиња / многуГолем Барок Свежа Вода Бисер Капка форма лабава Бисери на Големо 15~16mm Одделен

Точка Име : Акрилик Гума Монистра Неонски Мат Круг Spacer Лабава МонистраМатеријал : Акрилик / од Пластика

ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, п

00 / многу200 парчиња / многуShippment1.00 / многу5 парчиња / многуЖFB03 200pcs / пакет 6mm 8мм 10мм 12mm Лаванда Круг Фосил

ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може

Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз в

Овална Позлата Акрилик Монистра, Златен Метал Enlaced, БежГолемина : за 14.5 мм долго, 9mm во дијаметар, дупка : 1.

снабдување DIY мода накит Додаток,Ѓердан Додаток,14*8ММ правоаголна Монистра,мешавина Бојадимензии : дија

снабдување DIY мода накит монистра,нов стил,Мушка Завиткани Во Волна,20 MM Круг Дополнителните Монистра,ме

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

B27602 Забелешка не Може да сите бои ќе бидат вклучени во пакетот Ние си имаме свој фабриката, па предмети с

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Ви благодарам многу ! Ние alaways го цениме и да се обиде да се грижи за нашите ценети клиенти,ве молиме да ни

снабдување DIY модна jewerly додаток,8 MM квадратен облик на дрво монистра,нараквица додаток,измешајте боидим

Драги пријатели,овој ѓердан е полуготови производи, со исклучок на тока, ако треба да додадете тока .ве м

Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.Нашите главни производи вклучуваат : Полу С

Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да

Повратни информации&Контактирајте со Нас на нашиот succeess се зависи од вашето задоволство,па повратни ин

Scroll