Новак
LED Костим /LED крило облека/ Светлечки костими/ Александар робот/LED ROBDT/LED Балет костимот партија/Прием clothingss

LED Костим /LED крило облека/ Светлечки костими/ Александар робот/LED ROBDT/LED Балет костимот партија/Прием clothingss

Достапност: Залиха
DEN 30005.00
DEN 31584.00


1 : MOQ : Вклучувајќи вест, еден пар на панталоните, блескав крило, еден пар на очила
2 : Работни начини : 3 дел 7 батеријата
3 : време на траење за : 1-2hours
4 : превозот време : 5-7days од експрес, како што се ЕМС, DHL
5 : Manufaturing време : 7-10 дена за 1 buc
6 : големина : целосна големина се достапни сега
7 : Материјали : LED
8 : плаќање : Банкарски Трансфер( Т/T) Или Western Union

Параметрите на стоката

боја:
Повеќе
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Бренд Име:
АЛЕКСАНДАР РОБОТ
Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
AI018
is_customized:
Yes

Подобро ви се допаѓа

Ќе се 2035 работни дена, треба да ја плати превозот Испорака : Превозот ќе се организира во рок од 7 дена по c

Ние нудиме најдобар цена, со висок квалитет на производите.Мода и удобно7.Висок квалитет на материјалит

3 Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.2 ве М

Сите единица е во CM, 1 CM= 0.393 Инчен / 1 Inch=2.Поштенски и ракување такса не се враќа Ве молиме бидете сигурни

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Различни бои за вашиот избор!ПОВЕЌЕ КВАНТИТЕТ,ПОВЕЌЕ DISCOUNЗа Ballroom танцува здолниште : Ткаенини : spandexГоле

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

Други поврзани со топла стилови : Големина.Нашите големината на табелата за да се направи babydoll долна обл

Доколку е потребно променете ја бојата или да направи некои промени за фустан стил, ве молиме љубезно ве

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Ние зависи од клиентите задоволство да се успее Затоа вашиот позитивен фидбек од 5 ЅВЕЗДИ е исклучителн

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Ве молиме овозможи 24 см разликата се должи на рачно мерење Покрај различни компјутери екранот боите раз

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината на Големинат

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Ве молиме оставете ја вашата висина , тежина при место цел Ние ќе ги провери големината,и тоа е многу кор

5 cm) L 12 44 16 14 1517 39 инчи(99cm) 31 инчи(79cm) 41 инчи(1046cm) XL 14 46 18 16 1921 40 инчи(101 Нашите дизајнери ќе се утврди како да ги

1 пакување превозот1).Пена за пакување2).Тетрапак пакувањеНие ќе брод на светот, можете да изберете прево

Овој костим може да се прилагоди ве молиме да дојде до следниве боја одбор, и одберете ја вашата омилена

Објектот спецификитеТанц Тип : BallroomПол : ЖенитеСтил : ДругиТанц Класификација : Galop,Waltzing,Танго Димензии с

Scroll